adplus-dvertising

Dilek İmamoğlu: Projelerin Takipçisiyim

Dilek İmamoğlu, eşi Ekrem İmamoğlu'nun Beylikdüzü'nde yaptığı projeleri İstanbul'a yayacağını söyledi ve en yakın takipçisi olacağını belirtti.
Takip et
Dilek İmamoğlu: Projelerin Takipçisiyim
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu Cumhuriyet’e konuştu. Doktorasını ‘Liderlik’ üzerine yapan Dilek İmamoğlu, Ekrem İmamoğlu’nu doğuştan lider olarak tanımladı. Eşinin “Hak yemem, hakkımı da yedirtmem” yaklaşımının tüm duruşuna damgası vurduğunu belirtti.

Dilek İmamoğlu: Projelerin Takipçisiyim

Kampanya sürecini değerlendiren Dilek İmamoğlu, 31 Mart’ta seçimi kazanacaklarını bildiğini söyledi ve Ekrem İmamoğlu’nun enerjisine, çalışma performansına güvendiğini belirtti. Beylikdüzü başkanlığında tecrübe edindiklerini dile getiren İmamoğlu, Ekrem İmamoğlu’nun mazbatası elinden alınınca üzüldüklerini belirterek “Ancak 23 Haziran’da gördük ki yaşanan sürecin ardından her şey katlanarak daha güzel oldu. Ekrem İmamoğlu sevgisi, insanların bu davaya olan inancını katlayarak büyüttü.” dedi.

“KADINA YÖNELİK ŞİDDET KABUL EDİLEMEZ”

Kadına şiddet olaylarını da değerlendiren İmamoğlu, bunun kabul edilemeyeceğini belirterek, kadına şiddetin önüne geçmek için en önemli konunun eğitim olduğunu vurguladı. Bu konudaki hassasiyetine değinen Dilek İmamoğlu, “Ne mutlu bana ki, en az benim kadar kadına şiddetin önlenmesinin önemine inanan, sürekli olarak projeler geliştiren, çalışmaları destekleyen bir eşim var” dedi ve bu konuya ne kadar önem verdiklerini gösterdi.

Dilek İmamoğlu: Projelerin Takipçisiyim

“SİYASİ EŞLERİ BİR ARAYA GELMELİ”

Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’ı ziyaret etmesi üzerine de konuşan Dilek İmamoğlu, eşi ile birlikte siyaset yapan kişilerin ailecek tanışması konusunu önemli bulduklarını belirtti. Bu durumun siyaseti yumuşatacağını düşünen İmamoğlu, “Kadın dokunuşuyla güzellikleri artırmak üzere sinerji yaratılabilir, bu yönde çaba göstermeye devam edeceğimi ve ortaya koyulan çabaları destekleyeceğimi vurgulamak isterim.” ifadesini kullandı ve sadece Başak Demirtaş değil tüm siyasilerin eşlerinin bir araya gelebilmesinin gerekliliğine değindi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.