Dilek İmamoğlu: İBB İstanbul’da İki Sığınmaevi Açıyor

İBB’nin İstanbul’da kadınlar için sığınmaevi açacağı haberini, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, sosyal medya hesabından verdi.

İBB’nin İstanbul’da kadınlar için sığınmaevi açacağı haberini, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, sosyal medya hesabından, ‘Yalnız değilsiniz’ notuyla duyurdu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile İstanbul’da kadınlar için iki sığınmevi daha açılacağını belirtti.

İmamoğlu, konuyla ilgili paylaştığı videoyu “Eşim Ekrem İmamoğlu ile birlikte Kadınların ve Çocukların her zaman yanında ve destekçisi olacağımızı söylemiştik. İstanbul’da kadınlara hizmet verecek 2 yeni Kadın Sığınma Merkezi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından çok yakında hizmete açılacak. Asla yalnız değilsiniz” ifadeleriyle paylaştı.

Dilek İmamoğlu: İBB İstanbul’da İki Sığınmaevi Açıyor

İBB’NİN BAKIŞ AÇISI DEĞİŞECEK

Videoda ise İmamoğlu, kadınlar çocuklar ve ailelerin desteklenmesi için İBB’nin bakış açışının değiştirileceğini, geliri olmayan annelere çocuklarını büyütmeleri için destek olunacağını söylüyor. ​İstanbul’da Küçükçekmece, Kadıköy, Kağıthane, Pendik ve Eyüp ilçelerinde sığınmevleri olduğunu biliniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı