Dilara Korkmaz, Miss Turkey’de Türkiye’nin en güzel kızı seçildi!

Türkiye’nin en güzel kızlarını seçmek ismine gerçekleştirilen ve bir gelenek haline gelen Miss Turkey yarışmasının bu seneki Türkiye Güzeli Dilara Korkmaz oldu. Podyumda kabiliyetlerini sergileyen 20 güzel de gecede göz kamaştırdı. İşte Miss Turkey’in güzelleri.
Takip et
Dilara Korkmaz, Miss Turkey’de Türkiye’nin en güzel kızı seçildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Miss Turkey 2021 yarışmasında 20 finalist birincilik için podyuma çıktı. Sunuculuğunu Eser-Berfu Yenenler çiftinin yaptığı yarışmada, Dilara Korkmaz, Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. Korkmaz, tacını geçtiğimiz senenin birincisi Simay Rasimoğlu’ndan aldı. Dilara Korkmaz, ülkemizi Miss World’de temsil edecek.

Dilara Korkmaz, Miss Turkey’de Türkiye’nin en güzel kızı seçildi!

23 yaşında ve 1,77 boyunda olan Korkmaz, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Finans bölümünde yüksek lisans yapıyor. Dilara Korkmaz öte yandan, 2010 senesinde aynı yarışmada 4. olan Dilay Korkmaz’ın da kardeşi. Birbirinden yetenekli 20 güzelin yarışmada öbür adaylar da kusursuz fizikleriyle hayran bıraktı.

Miss Turkey 2021 yarışmasında Cemrenaz Turhan ikinci, Şira Sahilli üçüncü, Su Bige Korucu ise dördüncü seçildi. İşte gecenin öbür güzelleri.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.