adplus-dvertising

Dilara Aksüyek, “Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor” iddialarını cevapladı!

Meşhur oyuncu Dilara Aksüyek, önceki gece Cihangir’de yürüyüş yaparken kameralara yaklandı. Isimi Hakan Sabancı ile anılan genç oyuncu, hakkında çıkan aşk söylentilerine cevap verdi.
Takip et
Dilara Aksüyek, “Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor” iddialarını cevapladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hakan Sabancı ve Dilara Aksüyek’in gözlerden uzak bir biçimde aşk yaşadığı iddia edildi.

“HAKAN İLE ARKADAŞIM”

Sürpriz aşk iddiası sonrası ilk açıklama Dilara Aksüyek’ten geldi. Güzel oyuncu, “Kendisi benim arkadaşım, aşk yaşamıyoruz” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı ile Dilara Aksüyek’in aşk yaşadığı iddialarının sonrasında çılgına dönen Aygün Aydın, sosyal medya hesabından Hakan Sabancı olduğu öne sürülen bir adamın yatak fotoğrafını paylaşmış ve uzun süre münakaşalara neden olmuştu.

Dilara Aksüyek, “Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor” iddialarını cevapladı!

HAKAN SABANCI KİMDİR?

Hakan Sabancı, cemiyet yaşamının önde gelen ailelerinden Sabancı ailesindendir. 1986 senesinde evlenen Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı’nın üç çocuğundan biri olan Hakan Sabancı 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Abisi Hacı Sabancı, kardeşi ise Kerim Sabancı’dır.İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Türkiye’de tamamlayan Hakan Sabancı, liseden sonra ekonomi lisansı için Amerika’ya gitti. Üniversite eğitimini bitirip Türkiye’ye dönen Hakan Sabancı genç iş insanıdır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.