Dilan Telkök, Hamile İddiasına Cevap Verdi

Geçtiğimiz hafta Berkay Hardal ile dünya evine giren Dilan Telkök, hızlı bir şekilde evlenmesi üzerine takipçisinin, 'Hamile misin?' sorusuna yanıt verdi.

Bir süredir beraber olan ikili kısa bir süre önce, aile mensuplarının ve yakın arkadaşlarının yer aldığı bir organizasyon ile nişanlandı.


Çift aldıkları karar ile nişandan hemen sonra nikah yaptı ve sevenlerini şaşkınlığa uğrattı.

Bu yaşananlardan sonra, sosyal medya üzerinden gelen yorum ve mesajlarda Dilan Telkök’e ‘Hamile misin?’ soruları yöneltildi.


Berkay Hardal ise yayınladığı bir mesaj ile uyarıda bulundu. Hardal paylaşımında “Arkadaşlar, eşime, canıma ciğerime, mesajlarınıza ve laflarınıza dikkat etmeniz konusunda son kez uyarıyorum. Bir daha uyarmayacağım.” ifadelerini kullandı.

Dilan Telkök de bir takipçisinin “Neden acele bir şekilde evlendin, hamile misin?” sorusunu yöneltti. Telkök takipçisine verdiği cevapta, “Hamile kalmadan evlenmeme durumuna o kadar aşinasınız ki, iki kişinin sadece birbirini sevip evlenmesine anlam yükleyemiyorsunuz. Durumunuzun bu kadar içler acısı olabileceğini hiç düşünmemiştim.” ifadesini kullandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı