Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında?

"Babam annemi öldürdü" itirafı ile gündemde yer alan sosyal medya fenomeni ve güzellik uzmanı Dilan Polat merak edilmeye başlandı. Profesyonel hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başlayan Dilan Polat, Instagram'da her geçen gün artan takipçi sayısı ile de adından sıkça söz ettiriyor. Peki Dilan Polat kaç yaşında, eşi kim, kaç tane çocuğu var, annesi nasıl öldü, mesleği ne? Dilan Polat hakkında merak edilenler ve instagram hesabı haberimizde...
Takip et
Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi: 21.7.1990

Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatına İstanbul’da devam eden Polat, evli ve iki çocuk annesidir.

İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başlamış ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır. 2017’de Dilan Polat güzellik merkezlerinin kurucusu olarak bu alanda da sayısız başarıya ulaşıp, ismini duyurmayı başarmıştır.

Birçok ünlü ismin doğumuna girdi ve önemli anlarını ölümsüzleştirdi. Daha sonra Dilan Polat Estetik merkezi isimli güzellik merkezini kurdu. Evli ve 2 çocuğu olan Dilan Polat’ın Instagram’da da 1,6 milyon takipçisi bulunuyor.

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olan ve oğlu Milan Efe’yi kucağına almanın heyecanını yaşayan güzel anne Dilan Polat, Instagram’da karantina günlerinde oldukça aktif paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında?

Güzellik uzmanı Dilan Polat, iş hayatına doğum fotoğrafçılığı le başlamış ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır.

Nilda ve Milan Efe isminde 2 tane çocuk annesi olan Dilan Polat, sosyal medyada büyük ilgi görüyor. En son düzenlediği baby shower partinde birçok ünlü isim ağırlamıştı. Bu isimler arasında Ebru Polat, Eylül Öztürk, Nez Demir, Sema Öztürk ve Merve Akyüz de vardır.

Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında?

DİLAN POLAT INSTAGRAM HESABI

Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında?

Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında? Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında? Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında?Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında?Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında? Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında?

DİLAN POLAT ANNESİ NASIL ÖLDÜ?

Sosyal medya platformu Instagram’da 1.6 milyon takipçisi bulunan güzellik uzmanı Dilan Polat’ın 17 yıl önce annesinin babası tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Yıllardır sakladığı bu olay üzerinden N. G. isimli bir kadın tarafından tehdit edilen Polat, gözyaşları içerisinde yaşadıklarını anlattı.

2 çocuk annesi Dilan Polat’ın “Trafik kazasında kaybettim” dediği annesinin cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Bir takipçisinin kendisini bu konuyu ortaya çıkartmakla tehdit edilen Dilan Polat, “Babam annemi öldürdü ama bunu şantaj yaparak ‘magazine vereceğim’ diyerek kimsenin canını yakamazsınız. Allah’a havale ediyorum, gereken şikayette de bulundum.” ifadelerini kullandı.

Polat, Instagram hesabından yayınladığı videoda şunları söyledi:

“Kız kardeşim konuşmasa konuşmayacaktım. 5 gündür ne yaşadığımı ben biliyorum. Sanki dirseklerim kırılmış, tutmuyor. Çocuğumu kucağıma alamıyorum. Hamileydim yaşadım, doğurdum sütüm kesildi. Söylenecek bir şey değildi. Herkesin başına gelebilir hayatta. Hepiniz yaşayabilirsiniz. 5 gündür hem şantaj hem tehdit mesajları alıyorum. Neyle tehdit ediliyorum? Keşke canımla tehdit edilseydim. Beni anlayan da vardır biliyorum.

Babam hastaydı, beyninde tümör vardı, bilerek yapmadı bunu. Evet babam annemi öldürdü ama şantaj yapıp ‘Senin annen şöyle böyle… Bunu haberlere vereceğim, magazinlere satacağım diyerek kimsenin canını yakamazsınız, şantaj yapamazsınız. Allah’a havale ediyorum, inanıyorum bulunacağına, bulunacak. Bu sefer çok inanıyorum bulunacağına. Kimsenin kemiklerini sızdırmasına gerek yok. Konuşmayacaktım, söylemeyecektim. İçimde yaşayacaktım.

Annemle gurur duyuyorum. Annem de babam da çok iyi insanlardı. Kimseyi annesi-babasıyla tehdit edip şantaj yapamazsınız. Bir şey istemiyorum sadece Rabbim yaşatılanı yaşatsın onu istiyorum. Bu iftiraları atamazsınız, bunu yapamazsınız. Bunları bana yaşattın ama ben çok güçlü bir insanım. Evet acı çekiyorum ama yıkılmayacağım ve adalete teslim edeceğim. Çünkü şantaj yapamazsın, ölmüş bir insana bunu yapamazsın. İnsan kendisini öldürse ne olacak? Kendimi öldürebilirdim. Allah çok büyük.

İnsanların aklını kaçırtamazsınız. Gerek yoktu bunların bilinmesine. Hiçbir şey olmazsa Allah soracak. Benim kızım anneannem neden öldü diyor? Kaza ile öldü diyorum. Neden benim hayatımın en büyük sınavıyla bana şantaj yaptınız? Paylaşmak zorunda kaldım. Nerelere ne konacak korkusuyla günlerdir 2 saat, 1 saat uyuyorum, çocuğumu kucağıma alamıyorum, telefonun başında nöbet tutuyorum. Bitti, hepsi bitti. Allah bunun hesabını soracak vicdansız.”

Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kaç yaşında?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.