adplus-dvertising

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi kimdir, gençliği nasıl? Işıl Çıtak kiminle evli, mesleği ne?

İbrahim Tatlıses'in Işıl Çıtak'tan kızı olan Dilan Çıtak Tatlıses, uzun yıllar sonra öz babası İbrahim Tatlıses ile bir araya gelmiş ve bu anları duygusal ifadelerle duyurmuştu. Peki, son günlerde maddi anlamda problemler yaşadığını ifade eden Dilan Çıtak Tatlıses'in babası Cem Çıtak kimdir? Dilan Tatlıses annesi kimdir? Dilan Çıtak Tatlıses kimdir, kaç yaşında? Işıl Çıtak'ın gençliği haberimizde
Takip et
Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi kimdir, gençliği nasıl? Işıl Çıtak kiminle evli, mesleği ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dilan Çıtak ’ın annesi Işıl Çıtak ’ın iddiası, ilk kez 1988 yılında basına yansımıştı. Tatlıses ’in “Kara Zindan” filminin çekimlerinde reji asistanlığı yapan ve 8 Şubat 1990 ’da ünlü türkücüye babalık davası açan Çıtak ’ın iddiası, “Maddi bir şey istemiyorum, babalığı kabul etsin yeter” sözleriyle gazetelere yansımıştı. Çıtak, basına Tatlıses ’le 1988 yılının mart ayında Ankara ’daki bir otelde birlikte olduklarını ve hamile kaldığını söylemiş, tanık olarak da şarkıcı Emrah ’ı göstermişti.

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi kimdir, gençliği nasıl? Işıl Çıtak kiminle evli, mesleği ne?

Işıl Çıtak Kiminle Evlidir? Dilan Çıtak Tatlıses’in Babası Cem Çıtak Kimdir?

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi Işıl Çıtak, 90’lı yıllarda İbrahim Tatlıses ile yaşadığı kısa süreli ilişki sonrası Dilan’ı dünyaya getirmiştir. İbrahim Tatlıses’in bebeği kabul etmemesi üzerine Dilan’ı kendisi büyüten Işıl Çıtak, ikinci kez evlilik gerçekleştirmiştir. Işıl Çıtak’ın evlendiği kişinin ismi Dilan’ın soyadını taşıdığı Cem Çıtak’dır. Dilan baba olarak hep onu bilmiştir.

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi kimdir, gençliği nasıl? Işıl Çıtak kiminle evli, mesleği ne?

Dilan Çıtak Tatlıses, 2007 yılında hayatını kaybeden üvey babası hakkında duygularını şu sözlerle paylaşmıştı;

“Bugün tam 9 sene oldu kapıdan girince ‘babişkooo’ diye bağırıp sırtına atlamayalı… Nefret ettim bugünden nefret ettim sensizlikten. Sadece seni almadı hayat benden, duygularımı, çocukluğumu, mutluluğumu da aldı. Gittiğin gün çocuktum ve çocuk kaldım. Yarım kaldı heryerim, büyüyemedim… Sonra ne zaman kırılsam hep ağladım. Ne vardı yine ağladığım da kucağıma yatsan bana saatlerce anlatsan beni ne çok sevdiğini… denizin dibindeki inci tanemsin safımsın pamuğumsun desen yine… Hastalandığım da baba diye ağlasam yine çünkü ben hastayken uyuyamazdın sen bakardın… Şimdi kalbim hasta keşke olsan ısıtsan sarsan sarılsan aşkım desen hemen iyileştirsen.. Hemen iyileşirimki Ne çok ihtiyacım var sana. Gidişin her yaramın sebebi oldu. Ve böyle olalı tam 9 sene oldu. Nefret ettim bugünden nefret ettim sensizlikten…”

Cem Çıtak’lı uykusuzluk… Sen bana göre herkülsün, supermansin, batmansin. Dünden bugüne bildiğim bütün dünya kahramanlarısın. Sen bana bir kere kızdın diye sabahlara kadar uyuyamayan, ‘özendim çalışmaya ama sıkıldım artık’ dediğimde işe gitmiyim diye cebindeki son paranı veren kahramanımsın. Uyuduğumu sanıp alnımı öpüp ‘affet kızım üzdüm seni bugün’ diye beni kendine aşık eden ve ne mutluki babalık duygusunu sonuna kadar yaşadığım kocamanımsın. Seni dünyalara değişmem! Cem adam.

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi kimdir, gençliği nasıl? Işıl Çıtak kiminle evli, mesleği ne?

Dilan Çıtak annesi Işıl Çıtak yüzünden hacizlik oldu!

Şarkıcı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın annesi Işıl Çıtak yüzünden başı derde girdi. Genç şarkıcı, annesi Işıl Çıtak için geçtiğimiz yıl özel bir bankadan 500 bin liralık krediye kefil oldu. Ancak kredi taksitleri ödenmeyince banka Çıtak için ihtarname gönderdi, ardından da icra müdürlüğüne başvurdu.

Dilan Çıtak’ın annesi için bankadan 500 bin lira kredi çekildi. Taksitler ödenmeyince Dilan Çıtak’ın başı derde girdi.

Dilan Çıtak’ın annesi Işıl Çıtak için geçtiğimiz yıl özel bir bankadan 500 bin liralık kredi çekildi. Çıtak da söz konusu kredi için kefil oldu. Ancak kredi taksitleri ödenmeyince banka ihtarname gönderdi, ardından da icra müdürlüğüne başvurdu.

Banka borca karşılık, kefil olan Dilan Çıtak’ın üstüne kayıtlı Fatih’teki evin satışını istedi. Konuyla ilgil  konuşan Dilan Çıtak, “O para annem için çekildi. Ben de kefil olmuştum. Borcu annem halledecek” dedi.

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi kimdir, gençliği nasıl? Işıl Çıtak kiminle evli, mesleği ne?

Ben İş Kadınıyım

Bir mekanın arka kapısından çıkan Işıl Çıtak  objektiflere yakalanınca “Çocuklar ben iş kadınıyım. Ünlü değilim. Beni niye çekiyorsunuz?” diyerek yüzünü kapattı.

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi kimdir, gençliği nasıl? Işıl Çıtak kiminle evli, mesleği ne?

DNA TESTİ YAPILDI BEBEK ONDAN DEĞİL

Işıl Çıtak ’ın açtığı babalık davasında Tatlıses ’in avukatlığını yapan Şevket Küçük, yıllar sonra gündeme gelen olayla ilgili kısa bir açıklama yaptı. Küçük, o dönem yapılan DNA testi sonrasında davanın reddedildiğini belirterek “İbrahim Bey ’e babalık davası açmıştı. Bunun üzerine DNA testi yapıldı ve bebeğin Tatlıses ’e ait olmadığı ortaya çıktı, mahkeme kayıtlarında bunlar var” dedi.

Sette tanıştılar

1990 ’da açılan davada, Çıtak ’ın avukatlığını üstlenen avukat ise, mahkemeye sunduğu dava dilekçesinde şu ifadelere yer vermişti: “Işıl Çıtak ile İbrahim Tatlıses, üç yıl önce film setinde tanışmıştı. Çekimler için Ankara ’ya gitmişler. Tatlıses 5 Mart 1988 ’de kaldığı Evkuran Oteli ’ne Işıl ’ı çağırmış, senaryo üzerine çalışacaklarını söyleyerek beraber olmuştur. Davalı Tatlıses daha sonra Almanya ’ya gitmiştir. Işıl Hanım hamile kaldığını daha sonra öğrenmiştir. Davalıya söylediğinde bebeği kabul etmemiş, müvekkilimin kürtaj olmasını istemiştir. Kürtaj olmadığı için şimdi babalığı kabul etmiyor.”

Dilan’ın annesi Işıl Kundakçı: Süründüm yine bunu kullanmadım

Işıl Kundakçı, İbrahim Tatlıses’ten bir kızı (Dilan) olduğu iddiası ile 1988’de mahkemeye başvurmuştu. Sonrasında evlendiği futbolcu Cem Çıtak, Dilan’ı nüfusuna alınca davadan vazgeçmişti. İbrahim Tatlıses o günlerde Derya Tuna ile birlikteydi. 25 yıldır üzerine sünger çekilen olay,  yeniden gündeme gelmiş, programda solistlik yapan Dilan Çıtak alelacele izne ayrılmıştı. Serpil Çakmaklı da “Gerekirse mahkemede şahit olurum. Dilan’ın babası İbrahim Tatlıses’tir” demişti. Gerçeği 15 yaşında öğrendi Dün de Işıl Kundakçı şunları söyledi: “Ben kimseden para pul dilenmedim. İbrahim Tatlıses’ten sadece soyadını kızıma vermesini istedim. 3 çocuğumla süründüğüm, eşim Cem’i kaybettiğim (2007) zaman bile bu durumu kullanmadım. Kızım, İbrahim vurulduğunda (Mart 2011) hastaneye koştu. İçinde fırtınalar koptu. Gidecek tabii, o biyolojik babası. Zaten Dilan gerçeği 15 yaşında öğrendi. Uzun süre de psikolojik tedavi gördü.” Dilan Çıtak’ın arkadaşları da “O çok gururlu bir kızdır. Yıllarca bizden bile sakladı. Duyunca şaşırdık” diye konuştu.

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi kimdir, gençliği nasıl? Işıl Çıtak kiminle evli, mesleği ne?

İşte 1991’deki dava dilekçesi

Işıl Kundakçı, 1991’de İstanbul 6. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde ‘babalık davası’ açmıştı. Avukatının sunduğu dava dilekçesinde şu ifadeler yer alıyordu: “Müvekkilim ile İbrahim Tatlıses film setinde tanışmıştır. Işıl Kundakçı’nın, Nazmi Özer’e ait Emek Film’in çekeceği bir senaryoda yardımcı asistan olarak çalışmasını istemiştir. Çekimler için Ankara’ya gitmişler. Tatlıses 5 Mart 1988’de kaldığı Evkuran Oteli’ne müvekkilimi çağırmış, senaryo üzerine çalışacaklarını söyleyerek zorla sahip olmuştur. Müvekkilim hamile kaldığını daha sonra öğrenmiş, davalıya söylediğinde kabul edilmemiştir. Tatlıses tarafından müvekkilimin kürtaj olması istenmiştir.” 24 Eylül 1991’de yapılan duruşmada da Adli Tıp Kurumu’ndan gelen rapor okundu: “Çocuğun babası İbrahim Tatlıses olabilir” denildi. Daha sonra da olay kapatıldı.

İbo’nun yakınları dert yandı

‘Kızım doğacak ne gerek vardı’

En ufak bir yalan haber için yeri göğü inleten, Twitter’dan sert açıklamalar yapan İbrahim Tatlıses bu konu hakkında günlerdir konuşmuyordu. İbrahim Tatlıses’in yakınlarına, “Karım Ayşegül’ün karnı burnunda. Doğurdu doğuracak. Böyle bir şeyi şimdi açıklamanın ne gereği vardı? Doğuma giden kadını da beni de çok üzdüler” dediği söylendi. Yani İbrahim Tatlıses’ten yalanlama gelmedi! Ayşegül Yıldız ile İbrahim Tatlıses, Eylül 2011’de evlenmişti. Çift kızlarına Elif Naz adını verecek. ‘Kızım doğacak ne gerek vardı?’

Kardeşleri de Dilan ile görüşmedi

İbrahim Tatlıses’in eski hayat arkadaşı Derya Tuna konu hakkında tek kelime etmek istemediğini söylerken, “Oğlum İdo ile hiç görüşmediler. Yalnızca birkaç kez birbirlerine tweet attılar” dedi. İbo’nun Perihan Savaş’tan olan kızı Melek Zübeyde de kardeşi Dilan’ı hiç görmedi. Çünkü Perihan Savaş istemedi. İbrahim Tatlıses’in ilk eşi Adalet Tatlı’dan doğan oğlu Ahmet Tatlı, Dilan ile sadece bir kez 2 saatliğine konuştu.

Işıl Çıtak’ın gençliği

Işıl Çıtak bir senaryoda yardımcı asistan olarak çalışırken tanışmışlardır.

Dilan Çıtak Tatlıses’in annesi kimdir, gençliği nasıl? Işıl Çıtak kiminle evli, mesleği ne?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.