Dilan Çıtak Tatlıses: ”Babam Eski Kafa, Öyle Şeyler Sevmez”

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, eski sevgilisi Levent Dörter’le tekrar barıştıklarını ve evleneceklerini söyledi.

Nişantaşı’ndaki görüntülenen Dilan Çıtak Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses’in henüz sevgilisi Levent Dörter’le tanışmadığını açıkladı: “Babamın öyle bir tanışma durumu yok. Önce bir isteme olacak, orada tanışacaklar. Kız evlat babası, eski kafa biraz öyle şeyleri sevmez. Bizim babalarımız eski kafalı olabiliyor, ‘Mutluysanız evlenin kurtulun laftan sözden’ diyor.”

Dilan Çıtak Tatlıses: ”Babam Eski Kafa, Öyle Şeyler Sevmez”

Levent Dörter’le daha önce iki kez ayrılıp barışmalarıyla ilgili sorulara Tatlıses, “Magazin basınının yazdığı kadar kavga etmiyoruz. Eskiden öyleydik ama şimdi öyle değiliz” şeklinde yanıt verdi.

Babası İbrahim Tatlıses’in eski şarkılarını coverladığı yeni bir albüm hazırlığında olduğunu söyleyen Çıtak: “Şimdi bizim yeni projemiz var, babamın şarkılarını cover yapıyoruz. Sonra evlilik istiyoruz. Bugün doğum günüm, Levent sağ olsun sürpriz yapmak için Roma’ya uçak bileti aldı ama biz uçağı kaçırdık benim yüzümden. Bileti yarına erteledik, biraz fark çıktı.” dedi.

Dilan Çıtak Tatlıses: ”Babam Eski Kafa, Öyle Şeyler Sevmez”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı