Dilan Çiçek Deniz’e Eski Sevgili Engeli

Dilan Çiçek Deniz’le geçtiğimiz yıl ayrılma kararı alan Furkan Andıç’ın, yeni dizisinde baş rolü paylaştığı Aybüke Pusat dizi öncesinde Dilan Çiçek Deniz ile yakın arkadaş iken şuan adeta görüşmeme boyutuna geldi. Sebep olarak da Furkan Andıç’la arasındaki aşk söylentiler ve yakınlık olduğu iddia edildi.

1 yıl süren ayrılıklarını geçtiğimiz yıl noktalama kararı alan Furkan Andıç ile Dilan Çiçek Deniz uzun süre sonra tekrar aynı haberlerde konuşulur oldu. Furkan Andıç’ın baş rolünü paylaştığı yeni dizisinde diğer baş rol olan Aybüke Pusat, Dilan Çiçek Deniz’in çok samimi arkadaşıydı. Dizi çekimlerinin başlamasıyla birlikte aralarındaki arkadaşlığın azaldığı görülen Pusat ile Deniz’in bu noktaya gelmesinde Furkan Andıç ile Aybüke Pusat arasındaki yakınlaşma olduğu iddia edildi.

Dilan Çiçek Deniz’e Eski Sevgili Engeli

BERABER GEZİYORLAR

Furkan Andıç ile Aybüke Pusat, dizi seti dışında da birlikte vakit geçiriyorlar. İyi arkadaş oldukları görülen ve aralarında aşk olduğu iddia edilen çift bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Soruları yanıtlayan ikili, keyifli görüntüleriyle dikkat çekti.

Dilan Çiçek Deniz’e Eski Sevgili Engeli
Aybüke Pusat-Furkan Andıç

Geçtiğimiz yıl Dilan Çiçek Deniz ile doğum günü kutlayan Aybüke Pusat’ın ise artık Dilan Çiçek Deniz’le eskisi gibi görüşmediği öğrenildi. Aybüke Pusat ile Furkan Andıç arasında çıkan aşk söylentilerinin Dilan Çiçek Deniz-Aybüke Pusat arkadaşlığını bitirdiği iddia ediliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı