Dilan Çiçek Deniz erkek kadın oyuncu ayrımına sesini yükseltti!

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, İbrahim Selim'in YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Dilan Çiçek Deniz eğlenceli anlar geçirdi.

Samimi açıklamalarda bulunan 25 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz, “Oyunculuğu küçüklüğümden beri çok istiyordum. Anneme 7 yaşımdayken, ‘Oyuncu olacağım’ diye söylemişim ve oldum” ifadelerini kullandı. Estetik itirafında bulunan Dilan Çiçek Deniz, “Bu soru bütün kadın oyuncuların başına bela olmuş bir soru. Aslında bu soruyu hiç sevmiyorum. Madem soruldu; iki adet estetiğim var” şeklinde konuştu.

Kadın-erkek ayrımcılığı hakkında açıklamalarda bulunan oyuncu, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Erkek ve kadın oyuncular arasında ayrımcılık var ama bu sadece bizim sektörde değil, her sektörde geçerli bir durum. Ben de bu tarz olaylarla zaman zaman karşılaştım.

Hatta sesimi yükselttiğim dönemler de oldu çünkü dayanamıyorum. Yıl olmuş 2020, hala kadın-erkek arasında ayrımcılık oluyor. Erkeği daha yüksekte görüyorlar, daha çok saygı duyuyorlar.”

Sosyal medyada kendisine yapılan yorumlarla ilgili konuşan Deniz, “Kötü yorumlar bir ara beni çok etkiliyordu, çok kötü hissediyordum kendimi” ifadelerini kullandı.

Öte yandan sosyal medyada gizli gizli takip ettiği insanlar olduğunu dile getiren Dilan Çiçek Deniz, “Bir kişi değil, birçok kişiyi takip ediyorum. Hatta yanlışlıkla fotoğrafını beğenip, takip etmek zorunda kaldığım ve arkadaş olduğum insanlar da oldu” itirafında bulundu

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı