Dilan Çiçek Deniz en çok konuşulan konular arasında

Alev Alev dizisinin Rüya’sı güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz Twitter’da Türkiye gündeminde en çok konuşulan konular arasında 2. sırada yerini aldı. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de tüm dikkatlerin üzerinde olduğu oyuncu Alev Alev’de Cihangir Ceyhan’ın hayat verdiği Ömer karakteri ile yaşadığı aşk dolu sahneleriyle de izleyenlerin beğenisini topluyor.
Takip et
Dilan Çiçek Deniz en çok konuşulan konular arasında
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Alev Alev’in Rüya Yıldırımlar’ı Dilan Çiçek Deniz Twitter’ın en çok konuşulan isimleri arasında yerini aldı. Henüz dizi başlamadan performansıyla Türkiye gündemine 3. sıradan giriş yapan oyuncu 10,2 B Tweet’le 2. sıraya yerleşerek sosyal medyayı salladı.

Alev Alev dizisinde son dönemin dikkat çeken oyuncularından olan Cihangir Ceyhan’ın canlandırdığı Ömer ile Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği Rüya Yıldırımlar’ın dizideki aşkı hayranlarının da dilinden düşmüyor.

#DilanÇiçekDeniz gerçekten her dizisinde kendini geliştirmeye başlayan bir isim. Yaptığı işe saygı duyan biri olduğunu düşünüyorum. Emeğine sağlık.
Bu ne güzellik Rüya hanım
Çok hoş bir kadın
Muhteşem Rüya’mız gündemde
Dilan Çiçek Deniz oyunculuğu…
O kadar gereksiz kişi abartılırken Dilan Çiçek Deniz gibi bir oyuncu abartılmıyor

Alev Alev dizisinin oyuncu kadrosunda Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Toprak Can Adıgüzel, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve usta oyuncu Zuhal Olcay yer alıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.