adplus-dvertising

Didem Soydan’dan Fantezi ayakkabısı itirafı!

Sevgilisi Burak Deniz ile birlikte koronavirüs karantinasına giren Didem Soydan, YouTube üzerinde canlı olarak katıldığı bir söyleşide çarpıcı ifadeler kullandı. Soydan "Eve ayakkabıyla girmem. Ama fantezi için özel ayakkabılarım var." dedi.
Takip et
Didem Soydan’dan Fantezi ayakkabısı itirafı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bugüne kadar yaptığı çarpıcı açıklamaları, hayranlarına verdiği cevaplar ile sansasyonel çıkışlara imza atan meşhur model Didem Soydan, YouTube’da misafir olduğu programda gene çok konuşulacak, samimi yanıtlarıyla gündeme geldi. Posta’nın haberine göre işte o açıklamalar;

Hastalıkla alakalı korkum var. Babamı o sebeple kaybettim. Travması kaldı. Kristal kürem olsa korktuğum şey başıma gelecek mi onu öğrenmek isterdim.

Zayıf yönlerimle onları göstermeyerek başa çıkıyorum. Annemden bu şekilde gördüm.

Lisede zayıflıktan ölüyordum. 35-40 kilo kadardım. Okulun en havalı kızları Harley Davidson bot giyiyor. Tıknaz kısa boylular. Ergenliğe benden daha önce girmişler, ben ise Safinaz. Annemle bot almaya gittik. Çubuk kraker o botun içine girer mi? Ayakkabıcıya da rezil oldum.

Peçete biriktiriyorum. Anneannem hâlâ gittiği günlerden bana peçete topluyor. Onun hatırına devam ediyorum.

New York’a taşınırken her şeyimi dağıtmak mecburiyetinde kaldım. Kütüphanemi bile verdim.

Sevgili seçimlerimde yalnızca burca dikkat ettim. Belli burçlar benim yaşamımda yok. Yaşamımda olan insanların tamamı eylül-ocak arası doğmuştur.

Lezbiyenlerden paragraflarca mesajlar alıyorum. Çoğu benim gizlediğimi düşünüyor ve doğru yola gelmeye çağırıyor. Bugüne dek öyle bir alakam olmadı. Olursa hemen söylerim.

Üç yıl önce New York’tan gelir gelmez jetlag halimle kulübe gittim. Alkol mideme dokundu. Bulunduğumuz alandan tuvalete yetişmeye olanak yok. Mutfağa koşup bir kaseye kustum. Onu da dolabın üzerine bıraktım. Çıkışta da basın geldiği için kabı alıp dökemedim.

Eve ayakkabıyla girmem. Ama fantezi için özel ayakkabılarım var.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.