adplus-dvertising

Didem Balçin’den, Yüzünü Yakan Estetikçiye Dava

Didem Balçin'in yüzü bir arkadaşının tavsiyesiyle gittiği ve ortağı olduğunu söylediği güzellik merkezinde yandı. Balçin, arkadaşıyla iletişimi kesti.
Takip et
Didem Balçin’den, Yüzünü Yakan Estetikçiye Dava
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü oyuncu Didem Balçin Nişantaşı’ndaki bir güzellik merkezinin yüzünü yaktığını ve bunun da bir arkadaş tavsiyesi yüzünden gerçekleştiğin söyledi. Arkadaşının tavsiye edip, ortak olduğunu söylediği yerde yüzünün yandığını söyledi. Konuyla alakalı güzellik merkezini şikayet eden Balçin, 1 ay süreyle güzellik merkezinin kapatıldığını fakat bu durumun yeterli olmadığını 400 bin TL’lik tazminat davası açtığını söyledi.

Didem Balçin’den, Yüzünü Yakan Estetikçiye Dava

GÜZELLİK MERKEZİNDE SAHTE DOKTOR

Yüzünü yakan kişinin sahte doktor olduğunu öğrendiğini söyleyen Didem Balçin, bu güzellik merkezine dava açtığını ve tamamen kapatılmasını istediğini söyledi. 400 bin TL’lik tazminat davası açtığını söyleyen Didem Balçin, alacağı tazminatı bu konularda mağduriyet yaşayan insanlara bağışlayacağını söyledi.

Arkadaşının kendisini kandırdığını söyleyen Balçin, arkadaşıyla iletişimi kestiğini söyledi.Ülkenin her yerinde sahte doktorların, güzellik uzmanlarının türemeye başladığını söyleyen Balçin, bu durumunun önüne geçilmesi gerektiğini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.