Didem Balçin’den, Yüzünü Yakan Estetikçiye Dava

Didem Balçin'in yüzü bir arkadaşının tavsiyesiyle gittiği ve ortağı olduğunu söylediği güzellik merkezinde yandı. Balçin, arkadaşıyla iletişimi kesti.

Ünlü oyuncu Didem Balçin Nişantaşı’ndaki bir güzellik merkezinin yüzünü yaktığını ve bunun da bir arkadaş tavsiyesi yüzünden gerçekleştiğin söyledi. Arkadaşının tavsiye edip, ortak olduğunu söylediği yerde yüzünün yandığını söyledi. Konuyla alakalı güzellik merkezini şikayet eden Balçin, 1 ay süreyle güzellik merkezinin kapatıldığını fakat bu durumun yeterli olmadığını 400 bin TL’lik tazminat davası açtığını söyledi.


GÜZELLİK MERKEZİNDE SAHTE DOKTOR

Yüzünü yakan kişinin sahte doktor olduğunu öğrendiğini söyleyen Didem Balçin, bu güzellik merkezine dava açtığını ve tamamen kapatılmasını istediğini söyledi. 400 bin TL’lik tazminat davası açtığını söyleyen Didem Balçin, alacağı tazminatı bu konularda mağduriyet yaşayan insanlara bağışlayacağını söyledi.

Arkadaşının kendisini kandırdığını söyleyen Balçin, arkadaşıyla iletişimi kestiğini söyledi.Ülkenin her yerinde sahte doktorların, güzellik uzmanlarının türemeye başladığını söyleyen Balçin, bu durumunun önüne geçilmesi gerektiğini söyledi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı