Didem Arslan’da kaynana gelinine “kocamı baştan çıkartın” dedi!

Son dönemlerde gündüz kuşağı programlarında meydana gelen skandallara bir yenisi daha eklendi. Didem Arslan Yılmaz’ın sunumuyla ekrana gelen ‘Benden vazgeçme’ programında kaynana, gelinine “Sen benim kocamı baştan çıkarttın” suçlamasında bulundu. Bu sözlerden sonra stüdyoda tansiyon yükseldi.
Takip et
Didem Arslan’da kaynana gelinine “kocamı baştan çıkartın” dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gündüz kuşağı programlarında izleyici kitlesini çekmek için enteresan konular işlenmeye devam ediyor.

Didem Arslan’da kaynana gelinine “kocamı baştan çıkartın” dedi!Son olarak Didem Arslan Yılmaz’ın programında gelin ve kaynana arasındaki münakaşa ekran başındakileri şaşkına çevirdi.Didem Arslan’da kaynana gelinine “kocamı baştan çıkartın” dedi!Programda gelin Akasya’nın 13 yaşında halasının oğlu tarafından istismara uğradığını söylemesi izleyenlerin kanını dondurdu.

“BENİM KOCAMI BAŞTAN ÇIKARTTIN”

Didem Arslan’da kaynana gelinine “kocamı baştan çıkartın” dedi!Kayınvalide ise bu sözler üstüne, “Benim kocamı baştan çıkarttın” deyince, stüdyo karıştı.Didem Arslan’da kaynana gelinine “kocamı baştan çıkartın” dedi!Gelin Akasya bu ifadeler karşısında dayanamayarak, kayınvalidenin üstüne yürüdü.

“13 YAŞINDA İSTİSMARA UĞRADIM”

Didem Arslan’da kaynana gelinine “kocamı baştan çıkartın” dedi!Gelin Akasya yaptığı açıklamada, “Ben 13 yaşında yalnızca 13 yaşında halamın oğlu tarafından istismara uğradım. Gittim babamlara anlattım. Karakola gittik ve şikayette bulundum. Halamın oğlu ceza aldı. Siz doğru bir insansınız değil mi?” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.