Didem Arslan Yılmaz’ın İhbarcılık Sorusu Doğu Perinçek’i Kızdırdı

Didem Arslan Yılmaz’ın Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e sorduğu ihbarcılık sorusu Perinçek'i kızdırdı.

Habertürk televizyonunda sunuculuğunu Didem Arslan Yılmaz’ın üstlendiği Türkiye’nin Nabzı programına Yılmaz’ın, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’e sorduğu “ihbarcılık’ sorusu damga vurdu.


DİDEM ARSLAN YILMAZ PERİNÇEK’E AÇIK AÇIK SORDU

Programın konuklarından Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek sol kesimin büyük bir kısmına PKK ve ABD işbirlikçiliği suçlaması yaptı. Moderatör Didem Arslan Yılmaz da sol kesimden Perinçek’e dönük suçlamalardan birini sordu.

PERİNÇEK SORU KARŞISINDA SİNİRLENDİ

Didem Arslan Yılmaz, “Bütün örgütün idarecilerinin adını vermekle itham ediliyorsunuz” sorusunu sordu. Perinçek bu soru karşısında sinirlendi, bu defa Didem Arslan Yılmaz’ı “PKK ile işbirliği gerçekleştiren sol kesimin ithamlarına niçin alet oluyorsunuz” dedi. Yılmaz daha sonra Perinçek’in kendisine haksızlık yaptığını kendisinin gazeteci olarak soru sorduğunu anlatmaya çalıştı.

“ONLARIN İTHAMLARINA NEDEN ALET OLUYORSUNUZ”

Soruya sinirlenen Perinçek, “Yalan bu kim söylüyor bunu? Siz af edersiniz buraya bir psikolojik savaş için mi beni davet ettiniz. Bu saçma sapan bir soru. Şimdi bu nereden çıktı, sizi çok ayıplıyorum. Hangi sol? PKK’yla işbirliği gerçekleştiren sol, siz onların ithamlarına neden alet oluyorsunuz” dedi.

Bu açıklamanın sonrasında CHP’li Aytuğ Atıcı söze girdi.

Aytuğ Atıcı, “Hangi solculuk diye bir şey olamaz. Solcular ABD’yle işbirliği yapmaz” dedi.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı