adplus-dvertising

Didem Arslan Vazgeçme’de Dilek Albayrak herkesi şok etti! Öz annesi…

SHOW TV Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvuran Dilek Albayrak’ın hikayesi izleyiciyi hem şoke etti hem de ekran başına kilitledi. 12 yaşından bu yana öz ailesi tarafından satılan Dilek’i bütün köy istismar etmiş…
Takip et
Didem Arslan Vazgeçme’de Dilek Albayrak herkesi şok etti! Öz annesi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

SHOW TV’de ekrana gelen Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programına başvuran Dilek’in hikayesi Türkiye’yi hayrete düşürdü. Ailesi tarafından mağdur edilen Dilek, evlendikten sonra kurtulacağını zannetti fakat yanıldı. Dilek’in inanılmaz hikayesi ve başına gelenler ekran başındaki herkesi şoke etti. 12 yaşından bu yana madde bağımlısı ailesi tarafından bütün köye, genç yaşlı demeden herkese para karşılığı pazarlandığını anlatan Dilek program boyunca göz yaşlarını tutamadı. Dilek, evlenip bu zulümden kurtulacağını sandığını fakat her şeyin evlendikten sonra daha da karmaşıklaştığını ifade etti.

Didem Arslan Vazgeçme’de Dilek Albayrak herkesi şok etti! Öz annesi…

“Beni de kardeşimi de onların (ailemin) elinden kurtarın”

Dilek Albayrak’ın itirafları izleyicinin yüreğini yaktı. 12 yaşından beri ailesi tarafından cinsel istismara uğradığını ve para karşılığında cinsel ilişkiye zorlandığını öne sürülen Dilek Albayrak, programa eşi Bahattin Albayrak ile katıldı. Dilek, Didem Arslan Yılmaz’a “Beni de kardeşimi de onların (ailemin) elinden kurtarın” diyerek haykırdı!

Türkiye’yi şoke eden cinsel istismar zinciri!

Show Tv ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına, Gaziantep Gürpınar köyünden başvuran Dilek Albayrak’ın programa misafir oldu. Canlı yayına eşi ile beraber gelen Albayrak’ın ailesi hakkında anlattıkları ise ülkeyi sanki şoke etti. 12 yaşından bu yana, kendileri de uyuşturucu kullanan ailesi tarafından uyuşturucuya alıştırıldığını ve madde verildikten kendinden geçtiği için haberi olmadan pazarlandığını, kendisine cinsel istismarda bulunan kişilerin arasında 70 yaşındaki köylü komşularının bile olduğunu ifade etti. Dilek’in bu ifadeleri hem sunucu Didem Arslan Yılmaz’ı hem de ekranları başındaki izleyenleri şoke etti.

Didem Arslan Vazgeçme’de Dilek Albayrak herkesi şok etti! Öz annesi…

Zaman zaman inşaat malzemesi için, kimi gün ise bir kilo balık için satmışlar!

Dilek ve eşi Bahattin, korkunç ailenin Dilek’i zaman zaman inşaat malzemesi için, zaman zaman ise bir kilo balık için bile sattığını iddia edince başta Didem Arslan Yılmaz olmak üzere bütün stüdyo şoke oldu!

‘Devlet görevlileri de genç kızı istismar etti’ iddiası

24 Eylül Cuma günü yayınlanan programda Dilek Albayrak ve eşi Bahattin Albayrak, istismarcıların arasında devlet kadrolarında çalışan bazı yetkililerin de olduğunu öne sürdü. Didem Arslan Yılmaz, hukuki birimlere seslenerek bu iddianın çok ağır olduğunu ve bir an evvel araştırılması gerektiğini, devlet kademelerindeki bu sapkın ve ‘çürük elmaların’ ayıklanması gerektiği mesajını verdi.

Evlenince kurtulacağını zannetti ama…

Evlenene kadar ailesiyle beraber Gaziantep’in Burç beldesi, Gürpınar köyünde yaşayan Dilek Albayrak, 12 yaşından beri ailesi tarafından istismara uğradığını ve uğratıldığını anlattı. Ailesi tarafından mağdur edilen Dilek, evlendikten sonra kurtulacağını zannetti fakat yanıldı.

Didem Arslan Vazgeçme’de Dilek Albayrak herkesi şok etti! Öz annesi…

Öz çocuklarını ve yeğenlerini satmışlar!

Dilek’in inanılmaz hikayesi ve başına gelenler ekran başındaki herkesi şoke etti. Dilek ailesinin, amcasının 7-8 ve 12 yaşlarındaki öbür çocuklarını da sattığını iddia etti.

Eşi Bahattin’i de ilaçlarla uyutmuşlar

Eşi Bahattin Yanık, kayınvalidesinin içeceğine ilaç atarak uyuttuğunu ve kendisi uyuduktan sonra eşini başka şahıslara istismar ettirdiğini açıkladı.

Amca her şeyi reddetti

Yayın sırasında itiraflarıyla yürek Dilek’in amcası programa telefon aracılığıyla bağlanarak, genç kadının ve eşinin anlattığı her şeyi reddederek yalanladı.

Dilek Albayrak kimdir?

Dilek Albayrak, 2003 senesinde Gaziantep’te dünyaya geldi.

17 yaşında olan Dilek Albayrak, Bahattin Yanık ile evlidir.

Didem Arslan Vazgeçme’de Dilek Albayrak herkesi şok etti! Öz annesi…

Show Tv’de Didem Arslan Yılmaz’ın programına katılıp milyonların yüreğini dağlayan genç kadın şimdilerde yaşadığı zulmün faillerinin ceza almasını istiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.