Dexter 7 yıl sonra ekrana dönüyor

Milyonlarca izleyicisi olan fenomen dizi Dexter’ın sosyal medya hesabından atılan bir tweet, dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Dünyaca ünlü dizi, 7 yıl sonra yeni sezonuyla ekrana dönüyor. Dizinin başrolünde yine Michael C. Hall yer alıyor.
Takip et
Dexter 7 yıl sonra ekrana dönüyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medya hesabından attığı bir tweet ile dönüşünü duyuran Dexter, hayranlarını heyecanlandırdı.İlk olarak 1 Ekim 2006’da Showtime kanalında gösterilmeye başlanan, 23 Eylül 2013 tarihinde ise final yapan Dexter’ın 2021 sonbaharında 10 bölümlük bir sezonla yeniden ekranda olacağı duyuruldu.

Showtime yöneticisi Gary Levine, “Dexter, hem milyonlarca hayrana sahip hem de Showtime için çok özel bir dizi… Bu benzersiz karakteri, orijinal diziye layık olan bir yaklaşım bulabilirsek tekrar ziyaret ederdik. Clyde Philips ve Michael C. Hall’un da dizide yer aldığını bildirmekten mutluluk duruyorum ve yeni sezonu çekip yayınlamak için sabırsızlanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Popüler Amerikan drama dizilerinden biri olan Dexter’da baş karakter Dexter Morgan, Miami Metro Polis Departmanı’nda çalışmaktadır. Kendisi bir kan sıçrama analizcisi olarak görev yapmaktadır. Ancak Dexter Morgan’ın bilinmeyen gizli bir yaşamı daha vardır. Kimsenin bilmediği bu gizli hayatında bir seri katil olarak yaşamaktadır.

Bu esrarengiz hikaye, Darkly Dreaming Dexter adlı romandan uyarlanmıştır. Darkly Dreaming Dexter romanı, Jeff Lindsay’ın Dexter romanlarının ilkidir. Ancak dizinin ilerleyen dönemlerdeki sezonları, tamamen romandan bağımsız bir şekilde hazırlanmıştır. Dizinin ilk bölümünü yazan James Manos uyarlamalarla ilgilenmiştir.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.