adplus-dvertising

Devlet Bahçeli’den Ümit Özdağ’a sert sözler! “Pis bir kumpas”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasındaki gerginlik sürerken MHP lideri Devlet Bahçeli’den açıklama geldi! Ümit Özdağ’a sert sözlerle yüklenen Devlet Bahçeli, ‘Amacı bulanık, meselesi bunalım çıkarmak’ diye Özdağ’ı eleştirdi.
Takip et
Devlet Bahçeli’den Ümit Özdağ’a sert sözler! “Pis bir kumpas”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’den Süleyman Soylu’ya destek geldi. İçişleri Bakanı’nın hedef alınmasının pis bir kumpas olduğunu söyleyen Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ümit Özdağ’ın toplum huzurunu zehirlemeye teşebbüs ettiğini söyledi.

İŞTE MHP LİDERİ BAHÇELİ’NİN O SÖZLERİ!

Türkiye’miz amacı bulanık, meşrebi buruşuk, meselesi bunalım çıkarmak olan müflis odaklar eliyle karanlık bir ortama sürüklenmek, kavga ve kargaşa iklimine sokulmak istenmektedir. Kaldı ki dış tazyik ve telkinlerin refakatiyle Türkiye Cumhuriyeti’ne meydan okunmaktadır.

Sayın İçişleri Bakanımızın ve İçişleri Bakanlığımızın hedef alınması, saat 11 randevusuyla bakanlık çevresine yığınak yapılması vaka-ı adiyeden bir olay biçiminde görülemeyecektir. Bu pis bir kumpas, bayağı bir tezgah, küstah bir tertip ve beyhude bir çırpınıştır.

Devlet Bahçeli’den Ümit Özdağ’a sert sözler! “Pis bir kumpas”

Türk milleti gelişmeleri kaygıyla takip etmektedir. Nereye ve hangi çevrelere hizmetkarlık yaptıkları sır olmayan menfur zihniyetlerin siyasi kamuflaja bürünerek sokak üslubuna heveslenmeleri, bu vesileyle toplum huzurunu zehirleme teşebbüsleri çok ciddi bir tehdittir.’

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.