adplus-dvertising

Devlet Bahçeli’den Mansur Yavaş’a tehdit gibi ülkücü uyarısı!

Partisinin TBMM’deki grup toplantısı sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan MHP lideri Devlet Bahçeli, Ankara’da Alparslan Türkeş anmasında çıkan kavgadan Mansur Yavaş’ı sorumlu tutarak “Mansur Yavaş dikkat etsin. Arkasında bir ülkücü nefes var” ifadelerini kullandı.
Takip et
Devlet Bahçeli’den Mansur Yavaş’a tehdit gibi ülkücü uyarısı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM’deki grup toplantısına katıldı. Bahçeli, toplantı çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bahçeli’ye, Alparslan Türkeş Vakfı’nın düzenlediği Alparslan Türkeş’i anma programında çıkan kavga soruldu.

TEHDİT GİBİ UYARI

Soruya Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş‘ı uyararak yanıt veren Bahçeli, “Ciddi olaylar meydana geldi geçen günlerde. MHP olarak bunun üstünde duruyoruz. Elde ettiğim ön bilgilerde, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Bey’in elinin altında geliştiği hakim. Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin. Artık kendisinin sonrasında bir ülkücü nefes vardır, her gün de takip edecektir.” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Alparslan Türkeş Vakfı Genel Sekreterliği’nce, MHP kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’in doğum günü için Yenimahalle ilçesindeki Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde anma etkinliği düzenlenmişti. Programın düzenlendiği salona katılımcı gibi giren 50 kişilik bir grup ile salondakiler arasında şiddetli bir kavga çıkmış, o dakikalar ise kameralara yansımıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.