Devlet Bahçeli Sakal Bırakması ile İlgili Espri Yaptı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sakal bırakması ile ilgili espri yaparak, "20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar" dedi.
Takip et
Devlet Bahçeli Sakal Bırakması ile İlgili Espri Yaptı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, tedavisinin sonarsında 21 günlük aranın ardından Genel Merkeze gidişi esnasında sakal bırakması gündem olmuştu. Bahçeli, “20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar” dedi.

NEŞESİ GAYET YERİNDE

Habertürk’ten Saliha Çolak’ın aktardığına göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tedavisinin sonrasında Genel Merkez’de 3 saat kalarak çalışmalarına başladı. Bahçeli başkanlık divanı üyeleri, milletvekilleri ve yakın ekibiyle görüştü. Bahçeli’nin kurmayları, sağlığının ve neşesinin yerinde olduğunu ifade etti.

SOSYAL MEDYADAN TAKİP ETMİŞ

Kulislere gelen bilgilere göre, Bahçeli Bayburt ve Erzincan gezisi esnasında şifayı kaptığını ifade etti. Soğuk algınlığı yaşayan Bahçeli, tedavi altında olduğu dönemde sağlığı hakkında sosyal medyada konuşulanları yakından izlediğini gösteren şakalar da yaptı.

“BİR HAFTA DA SAKALIMI KONUŞSUNLAR”

Kendisiyle fotoğraf çekinmek isteyen milletvekilleriyle beraber poz veren Bahçeli, sakal bırakmasıyla alakalı, “20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar” dedi.

Bahçeli, Başkanlık Divanı’ndaki tek sakallı idareci olan Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ile fotoğraf çekinirken de “Sakalda hikmet varmış, ben de bıraktım” diye şaka yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.