adplus-dvertising

Devlet Bahçeli, Muharrem İnce ile görüşmek istedi!

2023 seçimleri için geri sayım devam ederken siyaset arenasındaki sürpriz gelişmeler meydana geliyor. Son olarak MHP lideri Devlet Bahçeli, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’yi arayarak “En kısa zamanda görüşelim” şeklinde konuştu.
Takip et
Devlet Bahçeli, Muharrem İnce ile görüşmek istedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Önder Aksakal’ı ziyaretinde dikkat çeken bir açıklama yaptı. İnce açıklamasında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisini arayarak “En kısa zamanda görüşelim” dediğini aktardı.

“KİM RANDEVU VERİRSE GİDECEĞİZ”

İnce, bir soru üstüne bütün partilerden randevu talep ettiğini söyleyerek, “Gelecek Partisi randevu verdi onlara gideceğiz, Sayın Bahçeli telefonla aradı, ‘en kısa zamanda görüşelim’ şeklinde konuştu ama randevulaşmadık. Kim randevu verirse kimseyi ayırt etmeden gideceğimizi belirtmek isterim” diyerek konuştu.

100 MADDELİK RAPOR HAZIRLADILAR

Açıklamasının devamında suyla, gıda güvenliğiyle, bitkisel ve hayvansal üretimle alakalı bir rapor hazırladıklarını bildiren İnce, “100 maddelik bir rapor. Bu raporu tüm siyasi partilere anlatmak istediğimizi söyledik ve tüm siyasi parti genel başkanlarına mektup yazdık. Bugün DSP’deyiz, dosyamızı kendilerine ilettik. Kendilerinin de bu konuyla alakalı çalışmalarını aldık” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.