Devlet Bahçeli muhalefete “ikiyüzlü” diyerek yüklendi!

MHP Lideri Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, “Millet iradesine cephe alan dayatmacı ve icazetli siyasetçilerin karşımıza geçip demokrat pozları vermesi su katılmamış ikiyüzlülüktür.” şeklinde konuştu. Bahçeli, erken seçim tartışmalarıyla alakalı, “2023 senesinin Haziran ayını beklemek vaziyetinde olduklarını bir defa daha hatırlatmayı gerekli görüyoruz.” derken, HDP’nin kapatılmasının acil, hayati ve koşul olduğunu belirtti.
Takip et
Devlet Bahçeli muhalefete “ikiyüzlü” diyerek yüklendi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

Millet iradesine cephe alan dayatmacı ve icazetli siyasetçilerin karşımıza geçip demokrat pozları vermesi su katılmamış ikiyüzlülüktür. Cumhur İttifakı millet ne diyorsa ona kulak veren, millet ne istiyorsa onu önceliğine alan, milletin ruh köküne hepsiyle muvafık siyaset yapan milli ve demokratik bir hüviyete sahiptir. Bizi, diğerlerinden ayıran müessir ve mümeyyiz fark da budur.

Gündüz şapkalı gece külahlı; sözde demokrat özde despot olanların ne yaptığını, neyi amaçladığını, hangi kirli ilişkilere savrulduklarını hem görüyor, hem de onlara sandığın kaç bucak olduğunu göstermek için gün sayıyoruz. Erken seçim münakaşalarının sıcak gündemde tutulması amacıyla sipariş açıklamalar yapan gafillerin, 2023 senesinin Haziran ayını beklemek vaziyetinde olduklarını bir defa daha hatırlatmayı gerekli görüyoruz.

Bölücü terör örgütü PKK’nın keşif kolu ve gözetleme kulesi olan HDP’yle yasak bir ittifak şemsiyesi altında toplananlar, bunun ismine da gerçek anlamından koparılmış demokratik güç birliği diyenler, içine düştükleri zilletin bedelini er ya da geç ödeyeceklerdir.

Türkiye bir hukuk devletiyse HDP’nin kapatılması acildir, hayatidir, şarttır. Öte Yandan başka bir ad altında, mesela Demokratik Bölgeler Partisi adlı paravan terör oluşumu çatısıyla bile yeniden faaliyette bulunmasına fırsat verilmemelidir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.