Deva Partisi ilçe başkanlığına silahlı saldırı!

İstanbul’da Deva Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığına gece saatlerinde silahlı saldırı düzenlendi. İddiaya göre arabayla parti binası önüne yanaşan şüphelilerden bir tanesi araçtan inerek parti binasına 7 el ateş açtı. Kurşunlar cam ve masalara isabet ederken binada kimsenin olmaması olası faciayı engelledi.
Takip et
Deva Partisi ilçe başkanlığına silahlı saldırı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, gece saatlerinde Arnavutköy Fatih Caddesi üstünde bulunan Deva Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığı’nda yaşandı. İddiaya göre gece saat 03.30 sularında parti binası önüne yanaşan bir arabadan inen bir kişi parti binasını hedef alacak biçimde 7 el ateş açtı. Açılan ateş neticesinde kurşunlar camlara ve masalara isabet etti. İçeride kimsenin olmaması ise sanki faciayı engelledi.

“MİLLETİN İRADESİ KURŞUNLANDI”

Parti binasının kurşunlanması ile alakalı açıklama yapan Arnavutköy Deva Partisi İlçe Başkanı Fatih Karabalık, “Şu anda emniyet ekiplerimiz burada. Kimliği belirsiz kişiler tarafından milletin iradesine, ilçe binamıza silahlı saldırı gerçekleşti. Özellikle Arnavutköy’de bu tarz olaylar ile karşı karşıya geleceğimizi ummuyorduk. Genel olarak baktığımızda Türkiye’de herkesin belinde bir silah var bugün burada bir yaralımız yok yalnızca mal kaybı var camlarımız kırıldı. Biz şu anda Deva ailesi olarak sükunetimizi koruyacağız genel merkezimiz ve il merkezimize bilgi verdik. Kamera kayıtlarını incelediğimiz zaman malum kişiler tarafından bir aracın park edildiğini bir kişini içeriden çıkarak partimizi hedef alarak kurşunlama yaptığını görebiliyoruz. Biz de avukatlarımız ve merkezimizden haber bekliyoruz olay şu anda çok sıcak.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.