Dev Finale 9 Gün Kaldı! Liverpool Taksim’de, Chelsea Beşiktaş’ta Toplanacak

14 Ağustos günü Vodafone Park'ta oynanacak UEFA Süper Kupa maçının taraftar programı belli oldu. Buna göre Liverpool taraftarı Taksim'de, Chelsea taraftarı Beşiktaş'ta toplanacak.

İstanbul’un ev sahipliği yapacağı UEFA Süper Kupa maçına sayılı günler kala taraftar programı belli oldu. Şampiyonlar Ligi şampiyonu Liverpool ile UEFA Avrupa Ligi şampiyonu Chelsea’nin kupa için kapışacağı maçı tüm dünya dört gözle bekliyor.


KARŞI KARŞIYA GELMEYECEKLER

Beşiktaş’ın stadı Vodafone Park’ta 14 Ağustos günü saat 22.00’de oynanacak maç öncesi Liverpool taraftarı Taksim’de, Chelsea taraftarı Beşiktaş’ta toplanacak. İki İngiliz devinin karşı karşıya geleceği maç öncesi ve sonrası olay çıkmaması için güvenlik tedbirlerini en üst seviyeye çıkaracak olan İstanbul polisi, iki takım taraftarlarını kontrollü olarak stada sokacak ve çıkaracak.

KÖPRÜ’YE BAYRAKLARI ASILACAK

İki takım taraftarının uçuşları da ayarlandı. Buna göre Liverpool taraftarı İstanbul, Chelsea taraftarı ise Sabiha Gökçen Havalimanı’na inecek. İki takıma bir de köpdü jesti yapılacak. Takımların kazandıkları kupaların görselleri ve bayrakları 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne asılacak.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı