Dev bankadan Bitcoin açıklaması “Değeri yok”

Kripto para birimlerinin atası Bitcoin hızlı yükselişe girmişken dünyanın en büyük bankalarından JP Morgan’ın CEO’su Jamie Dimon Bitcoin’i “değersiz” olarak tanımladı.
Takip et
Dev bankadan Bitcoin açıklaması “Değeri yok”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kripto para birimi Bitcoin’e karşı tutumu olan JP Morgan CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin’in değersiz olduğunu düşündüğünü belirtti. Dimon, kripto paraların hükümetler tarafından yapılan düzenlemeler sonucunda denetlenir hale geleceğini de açıkladı.

IIF tarafından düzenlenen sanal etkinlikte konuşan Dimon “Kişisel olarak Bitcoin’in değersiz olduğunu düşünüyorum. Bununla beraber bizim müşterilerimiz yetişkinler. Onlar bu görüşüme katılmıyor olabilirler. Eğer onlar Bitcoin alım yahut satımına erişime sahip olmak istiyorlar ise biz onlara yasal, mümkün olduğu kadar temiz bir erişim verebiliriz. Fakat onlara saklama hizmeti veremeyiz” şeklinde konuştu.

Dimon, ABD’de kripto paralara ilişkin düzenleme ve denetleme getirilmesinin de yakın olduğunu kaydetti.

BITCOIN 57 BİN DOLARI DA AŞTI

Kripto para birimi Bitcoin sabah saatlerinde 57 bin dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor. Son günlerde hızlı yükselen Bitcoin için analistler 100 bin dolara ulaşabileceğini de belirtiyorlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.