adplus-dvertising

Destan 16. Bölüm Full İzle- Mahkum Son Bölüm Tek Parça İzle

Başrollerinde Edip Tepeli ile Ebru Şahin'in yer aldığı, Atv'nin sevilen dizisi Destan'ın 16. bölümü ekrana geldi. Peki, Destan'ın 22 Mart Salı günü yayınlanan 16. bölümünde neler yaşandı? Destan kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Destan son bölüm full izle, tek parça izleme linki haberimizde...
Takip et
Destan 16. Bölüm Full İzle- Mahkum Son Bölüm Tek Parça İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarından yayınlanan Destan, yeni bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Merakla beklenen 16. bölüm yayınlandıktan sonra, Destan 16. bölüm full izle, Destan izle, Destan 16. bölüm izle sorgularını yapıldı. Destan 22 Mart Salı günü yayınlanan 16. bölümüyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşabilirsiniz..

DESTAN 16. BÖLÜM ÖZETİ

Balamir ve Çolpan, Batı Gök Kağanlığı’nı alınca Alpagu Han savaş ilan eder. Alpagu Han’ın öldürdüğü bütün boy beylerinin oğulları onu terkedip Balamir’in yanında yer alınca da tek bir çaresi kalır; Tuz karşılığı Çin’den destek istemek.

Batuga’nın ülke bölünürse Çin işgal eder öngörüsü gerçekleşmektedir. Akkız ve Batuga bunu engellemek için ikiye ayrılırlar ve büyük bir operasyon gerçekleştirirler.

Temur tarafını seçerek Batuga’nın yanında yer alır. Akkız ve Temur, Sabarlarla ittifak yapıp Gök Kağanlığı’nın bütün tuz depolarını saldırırlar.

Batuga ve Saltuk ise çiçek salgını ve tuz kıtlığından kırılan boy beylerini çiçek aşısı ve tuz vaadi ile barışa zorlamak isterler.

Akkız ve Batuga’nın büyük planı, yeni devletin hanlığına oynayan Balamir’in hiç hoşuna gitmez ve Batuga’yı ortadan kaldırmayı kafasına koyar.

Çin’e vereceği tuzları alarak Alpagu’yu boy beyleriyle görüşmeye zorlamak isteyen Batuga, Balamir’in elinden kurtulup babası Alpagu Han’a tüm gerçekleri anlatabilecek mi?

Akkız öldü bildiği anasını bulmak için Sabarların lideri Manço’nun evlilik teklifine ne cevap verecek?

DESTAN 16. BÖLÜM İZLE

DESTAN SON BÖLÜM FULL YOUTUBE İZLE

22 Mart Salı akşamı yayınlanan Destan 16.bölümün ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Aşağıdaki resme tıklayarak Destan son bölüme ulaşabilirsiniz.

Destan 16. Bölüm Full İzle- Mahkum Son Bölüm Tek Parça İzle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.