Derya Uluğ, sevgilisi Asil Gök’ten neden ayrıldı?

Derya Uluğ, sevgilisi Asil Gök'ten ayrıldıktan sonra yaşadıkları ile ilgili itiraflarda bulundu. Gök, sevgilisinden ayrıldıktan sonra depresyona girdiğini, sporu bıraktığını ve kendini yemeğe verdiğini söyledi. Bu süre zarfında Derya Uluğ, 15 kilo almış!
Takip et
Derya Uluğ, sevgilisi Asil Gök’ten neden ayrıldı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Emel Yalçın’ın Milyon TV’de yayınlanan “Belli Belirsiz” programına misafir olan şarkıcı, “Yaşamımın dönüm noktası Asil” şeklinde konuştu. Ne zaman evlenecekleri sorusuna “İlişkiler için kritik olan, devamlı birlikte vakit geçirilen pandemi sürecini ilişkimizde problemsiz atlattık, atlatmaya devam ediyoruz. Bu süreci beraber şarkılar üreterek geçiriyoruz. Acelemiz yok mutluyuz” diyerek cevap veren Derya Uluğ, “Anne olmak istiyor musun?” sorusunu ise şu şekilde cevapladı: “Küçük yaştan beri hiç bu şekilde bir hayalim olmadı ama bu seneler geçtikçe değişen bir düşünceymiş. Ben kendimi henüz hazır hissetmiyorum.”

Derya Uluğ, sevgilisi Asil Gök’ten neden ayrıldı?

Yaz aylarını sevgilisiyle Göcek’te geçiren Derya Uluğ tatilden renkli kareler paylaşmıştı. Fit haliyle dikkat çeken güzel şarkıcının fotoğrafları münakaşa konusu olmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları ‘çok iyi görünüyorsunuz’ yorumunu yaparken kimileri da ‘biraz kilo alın Derya Hanım’ yorumunda bulunmuştu.

Aşk acısından 15 kilo verdim
Derya Uluğ, Asil Gök ile ayrıldıkları dönem üzüntüden 15 kilo verdiğini belirtti: “Bir ara sporu bırakmıştım, çok yemek yiyordum ve aşırı kilo almıştım. Sonra 1 ayda 15 kilo verdim. Asil ile ayrıldığımız bir dönemdi, aşk acısı çekerken kilolar da gitti.”

Derya Uluğ, sevgilisi Asil Gök’ten neden ayrıldı?

Derya Uluğ ve müzisyen Asil Gök uzun zamandır aşk yaşıyor. Çift evlilik sorularına ‘ Acelemiz yok mutluyuz’ sözleriyle yanıt veriyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.