Derin Mermerci ‘Yasak Aşk’ İddialarına Cevap Verdi

Boşanma kararı ile gündeme gelen Derin Mermerci ile ilgili olarak ortaya yasak aşk iddiası atıldı. Mermerci, iddiaları yalanladı ve "Onur kırıcı" dedi.

Türkiye’nin en zengin kadınlarından biri olarak gösterilen Derin Mermerci ve televizyoncu Cem Aydın aldıkları karar sonrası boşanmaya karar verdi. Verdikleri karar ile ilgili yaptığı açıklamada evliliklerini karşılıklı konuşarak bitirdiklerini söyleyen Derin Mermerci için yasak aşk iddiası ortaya atılmış ve Murat Aslan ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü.


“EVLİLİĞİMİZ BİR BAŞKA AŞK YÜZÜNDEN BİTMEDİ”

Sözcü yazarlarından olan Ünal Demirkaya, bu iddiaların ardından Derin Mermerci’yi aradığını belirtti ve bu iddiaları kendisine sorduğunu söyledi. Demirkaya daha sonra yazısında Derin Mermerci’nin kendisine söylediklerine yer verdi. Derin Mermerci yaptığı açıklamada, “Benim için şu anda tek bir gerçek var, o da Cem’le yaşadığımız evliliğin tertemiz ve sağlam temellere kurulu olduğu ve aşk bitince de yine tertemiz ve düşünerek bu evliliği bitirme kararı almamız. Tabii bir de, bundan sonraki hayatlarımızda önce kızlarımız Lal ve Mila’nın mutlu olması sonra da Cem’le benim mutlu olmam… Evliliğimizin bir başka aşk yüzünden sona erdiği iddiası onur kırıcı. İddia edildiği gibi böyle bir aşk yüzünden bitmedi evliliğimiz.” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı