Deren Talu’ya Gelen Tekliflerin Haddi Hesabı Yok

Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, New York’taki defilenin ardından birçok yerden teklif adlığını ve kariyerinin devam edeceğini açıkladı.

Ünlü haber spikeri Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, New York’taki defilenin ardından Türkiye’ye dönüş yaptı. Deren Talu’nun, iki parçadan oluşan beyaz elbisesi otoritelerden tam puan alırken güzel modelin kariyerine devam etmek istediği öğrenildi.

DEREN TALU, OYUNCU OLMAK İSTİYOR

Modelliğin yanı sıra oyunculuk eğitimi alarak dizi ve filmlerde de rol almak istediğini söyleyen Deren Talu, bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Gazetecilerle sohbet eden Deren Talu, güzelliğiyle basın mensuplarını ve alışveriş merkezinde dolaşan vatandaşları büyüledi. Dikkatleri üzerine çeken güzel model, kariyerine modellik ve oyunculuk yaparak devam etmek istediğini söyledi.

Güzel modelin yurt içinde de defilelerde boy göstermesi beklenirken, oyunculuk eğitimi almaya başlayacağı da öğrenildi. Alışveriş merkezinde bir süre alışveriş yaptıktan sonra arkadaşlarıyla buluşan güzel model, bir süre arkadaşlarıyla sohbet ettikten sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı