Deren Talu, Kendi Elleriyle Yaptığı Kaçamağı İfşa Etti

Kız arkadaşlarıyla tatile çıktığı izlenimleri yaratan Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, yaptığı yanlış paylaşımla aşk kaçamağını ifşa etti.

Deren Talu, Kendi Elleriyle Yaptığı Kaçamağı İfşa Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Güzelliği ve dikkat çeken paylaşımları ile popülerlikte annesi ile yarışır hale gelen Deren Talu, tatil için gittiği Santorini’de yanlış fotoğraf paylaşınca aşk kaçamağı ifşa oldu. Durumu fark edip fotoğrafı silen güzel model, haberlere konu olmaktan kurtulamadı.

Adı son dönemlerde birçok isimler aşk dedikodularına karışan Deren Talu, magazin muhabirleri tarafından adım adım takip edilmesine rağmen bu zamana kadar bir erkekle görüntülenememişti. Muhabirler tam umudu kesmişken Deren Talu, kendi elleriyle yaptığı kaçamağı ifşa etti. Santorini’de tatilin ve güzel havanın tadını çıkartan Talu, yanlışlıkla yanındaki erkeğin elini paylaştı. Bir süre sonra durumu fark edip fotoğrafı silse de iş işten geçmişti.

BABASI TARAFINDAN UYARILMIŞTI

Eğlenceli anları yerini paniğe bırakan Talu, yanındaki gizemli erkeğin karesini silerek tatile kız arkadaşlarıyla çıkmış izlenimi yaratmaya çalıştı. Daha önce babası Eren Talu tarafından özel hayatıyla gündeme gelmemesi konusunda uyarılan güzel modelin, Türkiye’nin önde gelen ailelerinden birinin oğluyla aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.