Depremden Sonra Martılar Ortadan Kayboldu

İstanbul depreminin ardından martıların iç kesimlere doğru çekildiğini gören vatandaşlar bu durumdan tedirgin oldu.

İstanbul’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki depremin ardından vatandaşlar panik haline kapıldı. Bu panik ise vatandaşların her durumdan tedirgin olmasına neden oldu. Martıların iç kesimlere çekildiği iddiası vatandaşta tedirginliğe yol açtı.

MARTILAR DEPREMDEN SONRA KAÇIYOR!

Özellikle sahil kesimlerinde yaşayan vatandaşların dikkatini çeken olay birçok internet platformunda tartışılmaya başlandı. Depremin hemen ardından denizin üzerinde görmeye alıştığımız martıların iç kesimlere doğru gittiğini belirten vatandaşlar kıyı kesimlerinde martı bulmanın imkansız olduğunu belirtiyor. Yüksek kesimlerde yaşayan bazı vatandaşlarsa daha önce hiç martı görmedikleri alanlarda martı sürüsüne rastladıklarını anlatıyor.

DEPREM SONRASI DOĞA OLAYLARI NORMAL

Büyük 17 Ağustos depreminin ardından da birçok doğa olayı görülmüştü. Bazı kişiler bu olayları her ne kadar paranormal olarak görse de bilim adamları hemen her olayla ilgili bir açıklama yapmıştı. Şiddetli depremlerin sonrasında ve öncesi de ise hayvanların davranışlarındaki değişimler bilimsel olarak normal karşılanıyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı