Denizlispor Eski Başkanı Süleyman Urkay Silahla Tesisleri Bastı

Denizlispor eski başkanı Süleyman Urkay, başkan Ali Çetin'in basın toplantısı yaptığı sırada silahla tesisleri bastı. Urkay gözaltına alındı.

Denizlispor Yönetim Kurulu üyeleri ve Başkan Ali Çetin, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yaptığı ve yerel bir televizyon kanalında canlı olarak verilen basın toplantısında, kulübün önceki dönemden gelen borçları ile alakalı açıklamalar yapıldı. Basın toplantısının yapıldığı sırada eski başkan Süleyman Urkay ile yanındaki kişiler kulüp binasına geldi. Eski başkan Süleyman Urkay için, “Bankaya gitse kredi vermezler.” sözlerini kullanan Ali Çetin, konuşmasını sürdürürken Urkay silahla toplantıyı bastı.


POLİS TARAFINDAN GÖZALTINA ALINDI

Süleyman Urkay ve iki kişinin kulüpte çıkardığı arbedeye güvenlik personelleri müdahale etti. Silahlı olan Urkay ve yanındaki iki kişi olay yerine giden polis birimleri tarafından gözaltına alındı.

“ÇOK ÜZÜCÜ BİR DURUM”

Başkan Çetin, çok üzücü bir olay yaşadıklarını, meseleyi halkın takdirine bıraktıklarını söyledi. Çetin, “Bir kişinin belinde silah varmış. Gerçekten ayıp, yazıklar olsun. Yapacak bir şey yok. Canı sağ olsun. O da buraya emek vermiş senelerce. Fakat gerçekten üzücü bir olay. Hiç yakışmadı kendisine. Olayı halkın takdirine bırakıyoruz. Fakat bizi hiç kimse yıldıramayacak. Sonuna dek bu kente mahcup olmamak için bütün mücadelemizi vereceğiz.” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı