Denizli’den Bolu’ya Bir Garip Kız İsteme Öyküsü

Denizli'de yaşayan Murat Bolat, sevdiği kız için Denizli Trafik Yaşam Grubu'ndan destek istedi. Bolu'ya yardımseverlerin arabasıyla giden Bolat, eli boş döndü.

Denizli’de yaşayan Murat Bolat 4 ay önce, Bolu’da oturan Ayşe T. ile tanıştı. Bolu’ya gidip Ayşe T. ile tanışan Murat Bolat, evlilik kararı aldıklarını ifade etti. Evlilik kararı alan çift, kız isteme olayının gerçekleşmesi için sözleşti. Maddi durumu kötü olan Murat Bolat, Denizli Trafik Yaşam Grubu’na durumunu anlatan bir yazı yazarak, hayırseverlerden yardım istedi.


MURAT BOLAT, HAYIRSEVERLERİN YARDIMIYLA ŞAŞKINA DÖNDÜ

Denizli Trafik Yaşam Grubu’nun verdiği destekle Denizli’den Bolu’ya gidebilmesi için bir hayı sever arabasını verirken başka bir hayırsever de aracın benzin ücretini karşıladı. Takım elbise ve kız isteme için gerekli çiçek ile çikolata masrafları da karşılanan Murat Bolat’ın Bolu’da ailesiyle konaklayacağı otelin ücreti bile hayırseverler tarafından karşılandı.

Kız istemeye giden Murat Bolat’a Ayşe T.’nin babası “Bolu ile Denizli çok uzak. Kızımı o kadar uzağa veremem” diyerek olumsuz yanıt verdi. Kız isteme olayı başarısız olan Bolat durumu, Denizli Trafik Yaşam Grubu’nda paylaştı. Duruma çok şaşıran hayırseverler, Ayşe T.’nin babasına sitem etti.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı