Deniz Seki, Konserde Giydiği Cesur Kıyafetiyle Dikkat Çekti

Çeşme'de sevenleri ile buluşan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sahnede giydiği Gülşah Saraçoğlu imzalı cesur kıyafetle büyük beğeni topladı.

Deniz Seki, Konserde Giydiği Cesur Kıyafetiyle Dikkat Çekti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cezaevinden çıktıktan sonra sahne hayatın hızlı bir giriş yapan Deniz Seki, konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak tatil cenneti Çeşme’de sahne alan güzel şarkıcı, giydiği cesur kıyafetle tüm bakışları üzerinde topladı. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafeti başarılı bir şekilde taşıyan güzel şarkıcı, hayranlarından tam not aldı.

Yaşadığı sıkıntılı günleri geride bıraktıktan sonra müzik piyasasındaki yükselişini devam ettiren Deniz Seki, önceki akşam Çeşme Cabaret de sahne aldı. Yaklaşık 2 saat boyunca en sevilen şarkılarını canlı olarak seslendiren şarkıcı, performansı kadar giydiği cesur kıyafetle de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bir dönem fazla kilolarıyla gündeme gelen Deniz Seki’nin fit hali de dikkatlerden kaçmadı.

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Yaz boyunca konserlerine hız kesmeden devam edecek Deniz Seki’nin salı ve cuma günleri de Bodrum People’da sahne alacağı öğrenildi. Sahne aldığı mekanlarda büyük ilgi gören ünlü şarkıcı, işten arta kalan zamanlarını da Bodrum’daki evinde tatil yaparak değerlendirecek. Öte yandan önceki gün doğum günü olan ünlü şarkıcıya sanatçı dostları sürpriz yapmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.