Deniz Işın, Sefirin Kızı ve Masumiyet dizilerinden önce YouTube dizisinde oynamış!

Sefirin Kızı dizisiyle tanınan, Masumiyet dizisiyle kendini ispatlayan genç oyuncu Deniz Işın’ın çok eski bir Youtube dizisi daha var.
Takip et
Deniz Işın, Sefirin Kızı ve Masumiyet dizilerinden önce YouTube dizisinde oynamış!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın, Sefirin Kızı dizisindeki Sahra rolüyle iyi bir çıkış yakaladı. Kadına şiddet ile alakalı duyarlılığı ortaya çıkartan hikayesi ile dikkatleri çeken Masumiyet dizisi, geniş bir hayran kitlesi edindi. Deniz Işın da rolünü başarıyla canlandıran adlardan birisi. Fakat oyuncunun bir başka dizisi daha var ve çok da bilinmiyor.

DENİZ IŞIN’IN YOUTUBE DİZİSİ

Deniz Işın, Youtube dizisi Eee Sonra’da rol aldı. Deniz Işın, Sarp Bozkurt ile beraber kadın erkek ilişkileri üstüne dikkat çeken bir projede yer aldı. Şuana kadar ilk 4 bölümü yayınlanan dizinin 5.yeni bölümü 12 Mart Cuma saat 17.00’de paylaşılacak.

Deniz Işın, Sefirin Kızı ve Masumiyet dizilerinden önce YouTube dizisinde oynamış!

EEE SONRA ILE ILGILI

“Eee sonra?” kadın-erkek ilişkisindeki yöntemleri konu alan interaktif bir dizidir. Başrollerinde Deniz Işın ve Sarp Bozkurt’ un yer aldığı dizide, şuana kadar aradıkları aşkı bulamamış iki karakterimiz artık pes edip farklı yöntem kitaplarından akıl almaya başlar.

Kitaptan okudukları yöntemler yüzünden buluşmalarını mahveden Sarp ve Deniz’in birbirlerini tanımaya çalışırken başlarından geçen komik ve duygusal anları izleyeceğiz. Hatta izlemekle kalmayıp karşımıza çıkan tercihler sayesinde hikâyenin ilerleyişine biz karar verip farklı sonlar ile hikâye nasıl devam ediyor izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.