Deniz Çoban’dan Ali Palabıyık Yorumu

Süper Lig'İn 6. haftasında oynanan 4-1'lik skorla sona eren Trabzonspor - Beşiktaş maçını, eski hakem Deniz Çoban değerlendirdi.

Süper Lig’de 6. hafta mücadelesinde Akyazı’da oynanan Trabzonspor – Beşiktaş maçını yorumlayan eski hakem Deniz Çoban, Fanatik gazetesinde kaleme aldığı yazısında Ali Palabıyık için şunları söyledi, “Dün akşam oynanan maçta çok fazla kritik pozisyon yaşanmamış olsa bile hakem Ali Palabıyık açısından çok kolay bir maç olmadı. İkili mücadelelerin fazla olduğu ve fiziksel temasların çokça yaşandığı maçta, hakem çaldığı düdükler ve yerinde kullandığı kartlarla oyunu elinde tuttu. 90 dakika boyunca dikkatli tutumu sayesinde maçı başarılı bir şekilde tamamladı.


NOVAK’IN KOLLARI DOĞAL KONUMDAYDI…

25’de Burak’ın serbest vuruşunda top barajdaki Novak’ın kolundan döndü. Novak’ın kolları doğal konumdaydı, vücudunu genişletmiyordu. Dolayısıyla devam kararı doğruydu.

42’de Trabzonspor’un Sosa ile bulduğu golden önce ofsayt itirazları oldu. Ofsayt itirazı olan atak tamamlanmış ve top kaleci Karius’un ellerinde tamamlanmıştı. O atak tamamlandıktan sonra Beşiktaşlılar’ın kaptırdığı top sonrası gelen gole ofsayt itirazı yapmak çok mantıklı değil. Bu pozisyon protokole göre VAR değerlendirmesi dışında bir pozisyon.” ifadelerine yer verdi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı