adplus-dvertising

Deniz Can Aktaş, Kasaba Doktoru dizisiyle ekranlarda

Deniz Can Aktaş kimdir, boyu kaç? Deniz Can Aktaş'ın gerçek adı! Kasaba Doktoru dizisinde Dr. Ömer Özen'i canlandıran Deniz Can Aktaş sosyal medyayı salladı. Paylaşımlarıyla gündeme gelen ünlü oyuncu ahlaksız teklif itirafıyla çok konuşuldu.
Takip et
Deniz Can Aktaş, Kasaba Doktoru dizisiyle ekranlarda
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Zaman zaman yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen oyuncu Deniz Can Aktaş’tan ahlaksız teklif itirafı geldi. Kasaba Doktoru dizisinin yıldızı bir ay aradan sonra yaptığı paylaşımla Twitter listelerinde ilk sırada yer aldı. Aktaş’ın son halini gören sevenleri ünlü oyuncuyu yorum ve beğeni yağmuruna tutu.

Deniz Can Aktaş’a Ahlaksız Teklif Sorusu!

Ahlaksız teklif aldın mı sorusuna ünlü oyuncu “Evlilik teklifleri çok geliyor. Evlenmek çok büyük bir şey, o yüzden bana garip geliyor.” cevabını verirken Kendini seksi bulur musun? sorusuna ise “Evet ama çapkın değilim, hiç olmadım. cevabını verdi.

Deniz Can Aktaş, Kasaba Doktoru dizisiyle ekranlarda

Deniz Can Aktaş Kimdir?

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Doğma büyüme İstanbullu olan Deniz Can Aktaş aslen Kastamonu İnebolu’ludur.

Aktaş, Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü mezunudur. Genç oyuncu, kariyerine 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile adım atmıştır.

Ardından Hayat Bazen Tatlıdır, Nerdesin Birader, Avlu, Aşk Ağlatır, Menajerimi Ara gibi yapımlarda boy gösteren başarılı oyuncunun yıldızı parladı.

Deniz Can Aktaş’ın sevgilisi kim?

Aşk Ağlatır dizisinde barolü paylaştığı Hafsanur Sancaktutan ile aşk yaşayan Deniz Can Aktaş, geçtiğimiz yıl yaz tatilinde fotoğraflarla durumu açıkladı.

Deniz Can Aktaş’ın boyu, kilosu, yaşı

28 yaşında olan ünlü oyuncu Deniz Can Aktaş, 1.78 metre boyunda, 75 kilo ve Aslan burcudur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.