adplus-dvertising

Deniz Akkaya’ya darp iddiası ile dava açıldı!

Meşhur manken Deniz Akkaya, eski menajeri Merih Yılmaz’ı, kendisine borcu olduğunu öne sürerek, yanında bulunan 5 kişiyle beraber darp ettirip zorla aracına el koydu. Merih Yılmaz’ın şikayeti üstüne Deniz Akkaya ve beraberindeki 5 kişi hakkında 10.5 seneye kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Takip et
Deniz Akkaya’ya darp iddiası ile dava açıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur manken Deniz Akkaya, eski menajeri Merih Yılmaz’ı kendisine borcu olduğunu öne sürerek yanında bulunan 5 kişiyle beraber darp ettirerek zorla aracına el koydu. 3 Ekim 2018 senesinde yaşanan olayda Merih Yılmaz, manken Deniz Akkaya’nın menajerliğini yapıyordu. 28 Eylül’de Merih Yılmaz’a mesaj atan Akkaya Atina’da ev alacağını, bu sebeple 20 bin Euro’ya ihtiyacı olduğunu belirtti. İddiaya göre Yılmaz da 70 bin lira parayı bularak Deniz Akkaya’nın avukatı Merih Erkul’a teslim etti. 3 Ekim günü ise Deniz Akkaya bu defa menajeri Merih Yılmaz’ı arayarak avukatının ofisinde toplantı düzenleneceğini kendisinin de katılmasını istedi. Yılmaz, arkadaşı Bilal Gülmez ile Beyoğlu’nda bulunan ofise aracıyla geldi. Merih Yılmaz avukatın ofisinde Deniz Akkaya’nın tepkisiyle karşılaştı.Ofiste bulunan Erdi T., ve Uğur Kemal S., Merih Yılmaz’ı darp etmeye başladı. Oğuzhan M., ve adamları Merih Yılmaz’dan borcuna karşılık aracını vermelerini istedi. Yılmaz’ın annesinin üstüne kayıtlı araç için, Akkaya’nın yanında bulunan 5 kişi Yılmaz’a annesini aratarak vekalet çıkarmasını istedi.

Deniz Akkaya’ya darp iddiası ile dava açıldı!

Vekalet işleminin sonrasında Merih Yılmaz’a Deniz Akkaya’nın kendisine bir borcu olmadığı yazan bir metin imzalatıldı. Başına gelen olayların sonrasında Gasp Büro Amirliği’nin yolunu tuttu.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olayla alakalı soruşturma açıldı.

Deniz Akkaya’ya darp iddiası ile dava açıldı!

Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda Deniz Akkaya ve beraberindeki 5 şüpheli hakkında ‘Hukuki Alacağını Tahsil Etmek Maksadıyla Yağma Yapmak’, ‘Cebir Tehdit yahut Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma’ suçları kapsamında iddianame düzenlendi. 10.5 seneye kadar hapisleri istenen 5 şüpheli ilerleyen günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.