Deniz Akkaya’dan Ömür Gedik’e Eleştiri! Salatalığa Talim!

Eski model olan Deniz Akkaya, şarkıcı Ömür Gedik'in dün vegan beslenmeye dikkat çekmek için yaptığı paylaşıma gönderme yaptı ve eleştirdi.

Şarkıcı ve hayvan aktivisti olan Ömür Gedik, dün yaptığı paylaşımda, cinsel organa benzeyen bir muza yer verdi ‘Geceye mesajım… Seks’ notunu düştü. Bu sabah yaptığı açıklama ile sağlıklı beslenmeye dikkat çekmek üzerine böyle bir paylaşım yaptığını belirten Gedik, “Anlamak isteyenler anladı, istemeyenler ise başka yerlere çekti.” dedi.Deniz Akkaya’dan Ömür Gedik’e Eleştiri! Salatalığa Talim!

Gedik’in bu paylaşımlarına eski model Deniz Akkaya’dan cevap geldi. Gedik’i eleştiren Akkaya instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu kadıncağızın ‘şort’ çıkışı, ‘bebek emzirme’ üzerine yazılabilecek en aşağılık yazısını okumuş iseniz, şaşırmazsınız bu paylaşıma… geçmişi var abesliğin. Bir de The Game Changers izleyen her Türk erkeğinin bir anda vegan olma sevdası, bu manipülatif bilgiden sonra olması… Adama kalbin duracak desen umuru olmaz, kuş ötmez diyorsun salatalığa talim…” ifadelerine yer verdi.Deniz Akkaya’dan Ömür Gedik’e Eleştiri! Salatalığa Talim!

Akkaya açıklamalarında başında ise Gedik’in gündeme gelmek için böyle bir şey yaptığını belirtti ve “Bütün magazin programlarından rica ediyorum, lütfen bu hanım efendiyle ilgili daha çok haber yapın da böyle şeyler yapmak zorunda kalmasın. İçim parçalanıyor bu çabaya.” dedi.

Deniz Akkaya’dan Ömür Gedik’e Eleştiri! Salatalığa Talim!

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı