Deniz Akkaya ve kızının bikinili fotoğrafları için mahkeme kararını verdi!

Deniz Akkaya ve 11 yaşındaki kızının bir reklam şirketinin çekimlerinde bikinili poz vermesi ardından Akaya'nın eski eşi Efe Önbilgin velayet davası açmıştı. Mahkeme o davayla ilgili kararını verdi.
Takip et
Deniz Akkaya ve kızının bikinili fotoğrafları için mahkeme kararını verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İş insanı Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile ilişkisinden doğan 11 yaşındaki kızının bikinili fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması hakkında dava açmıştı. Akkaya’nın çocuğun fotoğraflarını ticari ve reklam maksatlı kullandığını ileri süren Önbilgin, fotoğrafların sosyal medyadan kaldırılmasını mahkemeden istemişti.

İstanbul 13. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmada taraf avukatları yer aldı. Efe Önbilgin, 11 yaşındaki kızının bikinili fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılmasının önlenmesi için Akkaya’ya açtığı davayı kaybetti. Mahkeme Efe Önbilgin’in kızının fotoğraflarının kaldırılması talebini reddetti.

Deniz Akkaya ve kızının bikinili fotoğrafları için mahkeme kararını verdi!

Geçtiğimiz duruşmada Deniz Akkaya’nın aile dostu ve komşusu tanık olarak dinlenmiş, tanık ifadesinde “Ayşe’nin fotoğraflarini sosyal medyada gördüm. Ayşe ile hep konuşuyoruz ve fotoğrafların paylaşılmasıyla alakalı olumsuz bir şey söylemedi. Bu fotoğrafları annesi kendi sayfasında da paylaştı ama ticari maksatla paylaştığını düşünmüyorum. Ayşe’nin bu fotoğraflardan da para kazandığını düşünmüyorum. Ayşe bunlarin farkında olup kendini ifade edebilecek vaziyettedir. Annesiyle yaşarken her herhangi bi sıkıntısı yoktur. Deniz Hanım’ın bikini şirketiyle çalışıp çalışmadığını hiç işitmedim. İş hakkında fazla konuşmayız” demiş ve öte yandan dilekçede, Efe Önbilgin’in daha önceden defalarca fiziki şiddet uyguladığı Akkaya’ya, şiddet aktivitesini psikolojik zeminde devam ettirdiği söylenmişti.

Deniz Akkaya ve kızının bikinili fotoğrafları için mahkeme kararını verdi!

“NAFAKA ÖDEMİYOR”

Davalı Deniz Akkaya da, “Davacı kötü niyetlidir. Çocuğu ne görmekte ne de nafakasını ödemektedir. Çocuğum babasıyla konuşmak istiyor, fakat kendisine ulaşamıyoruz. Nerede oturduğunu da bilmiyoruz. Çocuğumun ne eğitimi ne de sosyal etkinlikleri dahil hiçbir şeyle ilgilenmemektedir. Okuduğu okulu dahi görmemektedir. Bilirkişiler evimize gelerek bizimle görüşme yaptı. Davacının istekleri tamamen bahanedir. Ben çocuğuma zarar verecek hiçbir şey yapmadım” demişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.