Deniz Akkaya: Şişman ve Çirkin İnsanlarla Görüşmek İstemiyorum!

Deniz Akkaya söylediği sözlerle magazin gündeminde şok etkisi yarattı. Akkaya, arkadaşı Aslı Turhanlı’nın sosyal medya uygulaması Instagram'ın hikaye kısmından paylaştığı videoda “Şişman ve çirkin insanlarla görüşmek istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Ata Demirer’in eski nişanlısı olarak da tanınan Aslı Turanlı’nın Instagram hesabından yaptığı paylaşım sosyal medyanın gündemine oturdu. Videoda Deniz Akkaya’nın sarf ettiği, “Şişman ve çirkin insanlarla görüşmek istemiyorum” sözleri tepki gördü.


YANINDA ATA DEMİRER’İN ESKİ SEVGİLİSİ VARDI

Deniz Akkaya araba sürerken çektiği videoyla büyük tepki görecek sözlere imza attı. Akkaya videoda, “İstemiyorum abi. Çirkin insanlarla arkadaşlık etmekten hoşlanmıyorum. 1. çirkin, 2. şişko insanlar…” ifadelerini kullandı. Deniz Akkaya’nın bu sözlerini videoya alan Aslı Turanlı’nın eski sevgilisi Ata Demirer’e gönderme yaptığı iddia edildi.

SOSYAL MEDYADAN SERT TEPKİLER GELİYOR

Görüntülere sosyal medya üzerinden oldukça fazla tepki yorumu geldi. Ayıp ve ahlaksızca bulunan bu sözlere tepki gösteren kullanıcılar, Ata Demirer’i de savunan yorumlar yaptılar. Öte yandan Deniz Akkaya için de çok sert yorumlar yapıldı.

DENİZ AKKAYA KİMDİR?

3 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Akkaya, aslen Kayserili bir ailenin kızı. Faik Reşit Onat İlkokulu’nda ilk eğitimini alan Akkaya, ortaokulu Bilge Kaan Lisesi’nde, lise eğitimini de Semiha Şakir Lisesi’nde tamamladı.

Daha sonra İstanbul Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünü tamamlayan Akkaya, modellik hayatına ise 1997 yılında başladı. Best Model of Turkey Yarışması’nı birincilik ile tamamlayan Akkaya, aynı yıl organize edilen “Miss Grace of the World” yarışmasında dördüncü oldu.


Şarkıcı Nihat Doğan’ın “Maçoyum Ben” klibinde oynayan Akkaya, Yıldırım Mayruk, Vakko, Beymen, Cemil İpekçi gibi ünlü modacılarla da projelerde yer aldı. Mankenliğin dışında dizi ve filmlerde de rol alan Akkaya, Okan Bayülgen, Erdal Acar, Ali Rıza Özderici, Murat Aslan, Uğur Kozanoğlu, Koray Kasap, Murat Cevahir, Gökhan Çil, Teoman, Yılmaz Erdoğan, Faik Ergin, Berent Aydemir, Mehmet Söğütlüoğlu, Levent Penso, Ali Dinçer, Ferda Anıl Yarkın, Aşkın Topallar, Yavuz Bingöl, Engin Yakut, Kargo Koray, Alican Ulusoy, İgal Erbaş, Emre Ergani, Cem Yılmaz, Tamer Karadağlı, Borsacı Volkan Akçıray gibi ünlü erkeklerle yaşadığı aşklarla gündemden hiç düşmedi.

Çok uzun yıllar mankenlik yapan Deniz Akkaya, magazin dünyasını meşgul eden ilişkileri, trafik kazaları, alkol problemleri, dayak yeme skandalı ve podyum tartışmalarıyla hep gündemde oldu.

Geçirdiği çok sayıda estetik ameliyatla adeta başka bir insana dönüşen Deniz Akkaya’nın, iş adamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe isimli de bir kızı bulunuyor. Deniz Akkaya’nın mankenliği bıraktıktan sonra kurduğu kendi markası olan Dasmine isimli bir şirketi de bulunuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı