Deniz Akkaya, Haluk Bilginer’e “Oyunculuğun Tanrısı” Dedi

Deniz Akkaya, Emmy ödülü kazanan Haluk Bilginer için "oyunculuğun tanrısı" ifadesini kullandı. Akkaya'nın bu sözleri takipçileri tarafından eleştirildi.

Şahsiyet dizisinde oynadığı ‘Agah Beyoğlu’ karakteri ile 47. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne layık görülen usta oyuncu Haluk Bilginer, tüm Türkiye’yi gururlandırdı.

DENİZ AKKAYA’DAN HALUK BİLGİNER’E TEBRİK

Ülkeye büyük mutluluk getiren usta oyuncuya ise sanat ve siyaset camiasından tebrik ve destek mesajları gelmeye devam ediyor. Bilginer’e bir tebrik mesajı da manken Deniz Akkaya tarafından yapıldı. Fakat ünlü mankenin açıklamaları sosyal medya takipçileri tarafından eleştirildi.

“OYUNCULUĞUN TANRISI” SÖZLERİ ELEŞTİRİLDİ

Bilginer ile çekindiği eski tarihli bir fotoğrafını Instagram sayfası üstünden yayınlayan Akkaya altına da: “Ve ve ve bugüne yakışan bir TBT… Eline, kariyerine, sesine, ruhuna ancak bu kadar yakışabilirdi bir oyuncunun! Bu topraklardan… oyunculuğun Tanrısı Haluk Bilginer önünde eğilir ayakta alkışlarız seni” yazısını yazdı.

Ünlü mankenin usta oyuncuyu övmek amacıyla yaptığı ‘Oyunculuğun Tanrısı’ tanımlaması sosyal medyada çokça eleştirildi.

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Akkaya eleştirilerin sonrasında Instagram sayfasından bir açıklama yaptı. Akkaya, “Haluk Bilginer’e “Oyunculuğun Tanrısı” benzetmemdeki tanrıyı Allah ile manasal birleştiren zekalar keşke beni takip etmese. Arkadaş böyle bir seviyeyi ben kabul edemiyorum” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı