adplus-dvertising

Denetimde ceza yedi, otomobilinin önünde fotoğraf çektirdi

Denetimde ceza yedi, arabasının önünde fotoğraf çektirdi
Takip et
Denetimde ceza yedi, otomobilinin önünde fotoğraf çektirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kadıköy’de trafik denetimlerinde abartı egzost kullandığı için cezai işlem uygulanan gençler ceza makbuzuyla trafikten men edilen arabasının önünde fotoğraf çektirdi.

Kadıköy’de trafik denetimlerinde kurallara uymayarak rutin dışı egzoz kullanan araç şoförlerine cezai işlem uygulandı. Kurulan denetim noktasında polis ekiplerinin durdurduğu bir araba’de abartı egzost belirlenmesi üstüne trafikten men edilerek otoparka çekilen araba şoförüne 1823 lira para cezası uygulandı. Araba şoförü ve araç içerisinde bulunan gençler ceza yedikten sonra trafikten men edilen arabanın önünde ceza makbuzuyla beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı resmi ve sivil trafik ekipleri İstanbul genelinde araçlar üstünde denetim yaptı. Kadıköy’de kontrol noktası yaratan trafik ekipleri, araçlar ve şoförleri denetledi. Denetimlerde araçların plaka sorgusu yapılırken ruhsat, muayene ve şoför belgeleri kontrol edildi. Şoförlere alkolmetre üfleten polis ekipleri, belgelerinde eksiklik bulunan ve abartı egzoz kullanan şoförlere para cezası uyguladı.

Kurulan denetim noktalarından biri olan Kadıköy’de kurallara uymayarak rutin dışı egzozla çevreye rahatsızlık veren ve çeşitli trafik kuralları ihlallerinden denetime tabi tutulan 175 araca toplam 203 bin 636 TL para cezası uygulandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.