Demon Slayer 2. Sezon ne zaman başlayacak belli oldu

İlk sezonu 26 bölüm süren ve büyük ilgi gören Demon Slayer, manga serisi bir dizi ve manga sevenler için de fazlasıyla eğlenceli bir dizi. Demon Slayer 2. Sezon ne zaman sorusunun yanıtı şu günlerde fazlasıyla merak ediliyor. Uzun bir süredir izleyiciler Demon Slayer 2. Sezon ne zaman başlayacak, dört gözle bekliyor. Peki tarih belli oldu mu? Demon Slayer 2 hakkında merak edilenler haberimizde.
Takip et
Demon Slayer 2. Sezon ne zaman başlayacak belli oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

The Demon Slayer son zamanların en iyi animelerinden biri ve Netflix’te gösterime girdikten sonra tüm dünyadaki hayranlar tarafından sevilen, insanlar diziyi çok severken, Demon Slayer’ın 2. sezonu bunu yayınlayacak. Yeni sezon, 1. sezonda kazanılan popülerlik ve ayrıca Demon Slayer: Mugen tren filmi adlı filmin popülerliği üzerine inşa edilecek.

Çıktığı dönem Japonya’da oldukça ilgi gören Demon Slayer, Netflix ile Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandıktan sonra dünya çapında küresel bir üne kavuştu. 26 bölümden oluşan ilk sezon tamamlandıktan sonra, Japonya’da gişe rekorları kıran Demon Slayer the Movie: Mugen Train adlı devam filmi izledi. Geçen sene vizyona giren yapım, Koronavirüs pandemisine rağmen Japonya tarihinin en iyi gişe hasılatını elinde bulunduran Spirited Away’i de geride bıraktı.

Demon Slayer konusu

Eski zamanlardan beri, söylentiler ormanda gizlenen insan yiyen şeytanlardan doludur. Bu nedenle, yerel kasaba halkı asla gece dışarı çıkmaz. Efsaneye göre bir iblis avcısı gece de bu kana susamış şeytanları avlıyor. Genç Tanjiro için, bu söylentiler yakında onun sert gerçeği olacak … Tanjiro, babasının ölümünden beri ailesini desteklemek için kendi başına aldı. Hayatları trajedi ile sertleşebilse de, mutluluk buldular. Ancak, Tanjiro ailesinin katledildiğini ve yalnız kurtulan kız kardeşi Nezuko’nun bir şeytana dönüştüğü bu geçici sıcaklık bir gün paramparça oldu. Bununla birlikte, sürprizine göre, Nezuko hala insani duygu ve düşünce belirtileri gösteriyor… Böylece Tanjiro’nun şeytanlarla savaşma ve kız kardeşini tekrar insan haline getirme arayışı başlar.

Demon Slayer 2. Sezon ne zaman?

Demon Slayer 2. Sezon fragmanı paylaşıldı. Son dönemde adından en çok söz ettiren animelerden biri olan Kimetsu no Yaiba, yeni sezonu ile maceraya kaldığı yerden devam edecek.

Koyoharu Gotouge’un aynı adlı manga serisine dayanan Demon Slayer (Kimetsu no Yaiba), Tanjiro Kamado adlı karakterin hayatına odaklanıyor. Tanjiro bir iblisin ailesini öldürmesi ve kalan tek kız kardeşinin de yarı iblise dönüşmesinin ardından iblis celladı olmaya karar verir.

Studio Ghibli ve Hayao Miyazaki imzalı yapımı geçerek 20 yıllık gişe tahtını değiştiren yapım, geçen günlerde resmi olarak 2. sezon onayı da aldı. Nihayet, beklenen devam sezonuna dair çıkış tarihi yılını da içeren ilk fragman yayınlandı.

Demon Slayer 2. Sezon ne zaman başlayacak belli oldu

Demon Slayer’ın Resmi Twitter Hesabı, ikinci sezonun 5 Aralık’ta Entertainment District Arc’ı başlatacağı ve bu yeni hikayeyi Ufotable animesine getirecek ve hikayeye yeni bir izleyici kitlesinin tanıtılmasına yardımcı olacak bir saatlik özel bir bölümle başlayacağını kaydetti.

Demon Slayer 2. Sezon ne zaman başlayacak belli oldu

Demon Slayer 2. Sezon Spoiler

Hayranlar, Japonya’nın kırmızı ışık bölgesi olacak olan Yoshiwara’yı adlandıran kıdemli iblis avcısı ile seyahat edecek ana kahramanı görecekler.

tüm bölgeyi terörize edecek ikinci bir iblis olacak

Antagonist olacak yeni adam Daki’yi adlandıracak.

İkinci sezon ayrıca Hashira’nın karmaşık dünyası hakkında olacak.

Hayranlar ayrıca Nezuko ve Tanjirou adlı karakterlerin gelişimini de görecekler.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.