adplus-dvertising

Demon Slayer 2. sezon ne zaman?

Demon Slayer 2. sezon çıkış tarihi, benzersiz hikaye anlatımı ve nefes kesen görselleri sayesinde küresel bir sansasyon ve birçok kişinin anime TV türüne adım atması için bir neden haline geldi. Peki, Demon Slayer 2. sezon ne zaman?
Takip et
Demon Slayer 2. sezon ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Demon Slayer 2. sezon ne zaman sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Demon Slayer’ın arkasındaki stüdyo olan Ufotable, geçen yıl Ekim ayında “Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Mugen Train” adlı bir devam filmi yayınladı ve tüm rekorları kırarak Japonya’nın tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi oldu. Peki, Demon Slayer 2. sezon ne zaman?

Demon Slayer 2. sezon ne zaman?

Demon Slayer filminin küresel sürümüne yalnızca birkaç gün kaldı, oyuncular ve ekip bir tweet ile sürpriz bir Demon Slayer Sezon 2 duyurusu yaptı.Resmi Twitter hesabına göre Demon Slayer Season 2, 2021’de yayınlanmaya başlayacağı duyuruldu. Ekip bir tweet’te Demon Slayer 2. sezon posterini paylaştı ve gelecek sezonun Demon Slayer Entertainment District arcını uyarlayacağını söyledi.

Demon Slayer 2. sezon ne zaman?

Şu an itibariyle, Demon Slayer 2. sezonun ne zaman başlayacağına dair kesin bir tarih yok. Bununla birlikte, filmin henüz küresel olarak kanatlarını açmadığı göz önüne alındığında, 2021 sonbaharında başlaması bekleniyor.

Demon Slayer konusu nedir?

Demon Slayer, en iyi Shonen animelerinden biridir. Demon Slayer S2’nin film gibi büyük bir izleyici kitlesine sahip olacağına şüphe yok. Demon Slayer mangası Koyoharu Gotōge tarafından yazılıp çizildi. Mangayı 26 bölümle animeye uyarlayan isim ise Haruo Sotozaki oldu. Kimetsu no Yaiba, ailesi katledildikten ve kız kardeşi Nezuko’nun iblise dönüşmesinden sonra onu kurtarmak adına arayışa çıkan ve iblis avcısı olmaya karar veren genç Tanjiro Kamado’nun maceralarını konu alıyor. Animenin ilk sezonu izleyicilere, dişlere ve pençelere karşı çatışan bir çelik irade hikâyesi sundu. Tanjiro sayısız iblise karşı hiç bitmeyen bir dizi tehdit ve macerayla yeteneklerini geliştirdi.

Demon Slayer 2. sezon ne zaman?

Demon Slayer Nerede Yayınlanıyor?

Demon Slayer’ı ilk kez listeliyorsanız, anime dizisini Netflix, Funimation ve Crunchyroll’da izlemeye başlayabilirsiniz .

Demon Slayer’ın 2. sezonunun, önceki sezon gibi küresel izleyici kitlesi için Netflix’e gelmesini umuyoruz. Bununla birlikte, Demon Slayer 2. sezonun Japonya’da yayınlanmasından sonra muhtemelen birkaç ay sürebilir.

Demon Slayer, en iyi Shonen animelerinden biridir. Demon Slayer S2’nin film gibi büyük bir izleyici kitlesine sahip olacağına şüphe yok.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.