adplus-dvertising

Demi Rose’nin cinsellik açıklaması gündeme oturdu!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Demi Rose, yaptığı müstehcen içerikli paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Ünlü model son olarak kendisine yöneltilen cinsellik tercihi ile ilgili soruya verdiği itiraf gibi cevapla yeniden gündeme geldi.
Takip et
Demi Rose’nin cinsellik açıklaması gündeme oturdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Herkes onu kıvrımlı hatları ve müstehcen pozlarıyla tanıyor. Sık sık tatilinden pozları ve kıvrımlı hatlarını açık açık paylaşan Demi Rose hayranlarından gelen sorulara cevap verdi.

Rose cinselliği ve problemli çocukluğu hakkında açıkça konuştu.

Demi Rose’nin cinsellik açıklaması gündeme oturdu!Cinsel yönelimi hakkında gelen bir soruya cevap veren Rose açıklamasında “‘Kızlardan erkeklerden daha fazla hoşlandığım bir aşamadan geçtim. Şuanda daha fazla erkeklerle ilgileniyorum” şeklinde konuştu.Demi Rose’nin cinsellik açıklaması gündeme oturdu!Demi Rose partnerinde dürüstlük, açık fikirlilik, hırs ve düşünceli bir ruh aradığını da belirtti. Demi Rose’nin cinsellik açıklaması gündeme oturdu!Demi 2020’de ağlayarak çektiği bir videoda çocukken istismara uğradığını açıklamıştı. Meşhur model ve fenomenden bu konuda da itiraf geldi.

İSTİSMAR İTİRAFI

Demi Rose’nin cinsellik açıklaması gündeme oturdu!Rose bunun ‘ebeveyn istismarı’ olduğunu açıkladı. Fenomen konuşmasında “Büyürken okulda zorbalığa uğramak, ebeveyn istismarına uğramak ve daha sonra 17 yaşında kalp krizi geçiren, felce neden olan anneme tam zamanlı bakıcı olmak çok zordu” şeklinde konuştu.Demi Rose’nin cinsellik açıklaması gündeme oturdu!Demi Instagram konuşmalarında müstehcen bluzuyla çekilmiş bir görüntüsünü de paylaşırken bir seks sembolü olarak burada olduğunu belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.