Demi Lovato’dan yeni tecavüz itirafı!

Isimi bir dönem skandallarla anılan Demi Lovato’nun son itirafı gündeme bomba gibi düştü. Demi Lovato’nun yakında YouTube’da yayınlanacak belgeselinde, uyuşturucu satıcılarının cinsel saldırısına uğradığını açıklamasının sonrasında, bu kez da eski erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğradığını belirtti.
Takip et
Demi Lovato’dan yeni tecavüz itirafı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Demi Lovato’dan gelen peş peşe itiraflar magazin gündemine bomba gibi düşmeye devam ediyor. Demi Lovato’nun Dancing With The Devil isimli YouTube belgeseli daha yayınlanmadan ses getirdi. 23 Mart’tan itibaren dört bölüm halinde yayınlanacak olan belgeselin tanıtımında, meşhur şarkıcının eski erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğradığı itirafı gün yüzüne çıktı.

“BU SUÇUN CEZASINI ÇEKMEDİ”

Demi Lovato, tecavüz neticesi bekaretini kaybettiğini belirtirken, eski sevgilisinin bu suçun cezasını hiçbir zaman çekmediğini de anlattı. Lovato, pek çok tecavüz kurbanı gibi kendisini suçladığını, oysa ona bu saldırıyı yapanın hiçbir şey olmamış gibi yaşamına devam ettiğini belirtti.

SİNEMA SEKTÖRÜNÜ İŞARET ETTİ

Demi Lovato, “Benim MeToo hikayem, birilerine birinin bunu bana yaptığını söylemem ve bunun için kesinlikle başlarının belaya girmemesidir” diyerek konuştu. Lovato isim vermedi fakat “İçinde bulundukları filmden kesinlikle çıkarılmadılar” diye sinema sektörüne işaret etti.

Demi Lovato’dan yeni tecavüz itirafı!

Demi Lovato: Dancing With The Devil (Demi Lovato: Şeytanla Dans) isimli belgeselle alakalı The New York Times gazetesinde bir inceleme yazısı yer almış, “Belgesel, daha önce gizemli tutulan bilgilerenet eden yeni itiraflarla dolu” ifadesine yer verilmişti.

“SATICI CİNSEL SALDIRIDA BULUNDU VE ÖLÜME TERK ETTİ”

Belgeselle alakalı, gazetede şunlar yazılmıştı: “Doz aşımı, altı senelik ayıklıktan ve bu süre zarfında menajerlerinin temiz kalmasına yardımcı olmak için aldığı tedbirlere giderek daha çok sarıldığını hissettiği dönemden sonra geldi. Doz aşımı, üç felç, kalp krizi ve organ yetmezliğine neden oldu. Kusmuğunda boğulmaktan dolayı zatürresi vardı, felç sebebiyle beyin hasarı yaşadı ve kalıcı görme problemleri var. Artık otomobil kullanamıyor ve kalıcı etkileri güneş lekelerine benzer olarak tanımlıyor. O gece eroini getiren uyuşturucu satıcısı ona cinsel saldırıda bulundu, sonra onu ölüme terk etti.”

2018 senesinde aşırı doz uyuşturucu sebebiyle hastaneye kaldırılan meşhur şarkıcı Demi Lovato, o dönem yaşadıklarını ilk defa yeni belgeselinde anlatıyor. Daha önce çıkan haberlerde, Lovato’nun, belgeselde, üç felç ve bir kalp krizi geçirdiğini anlattığı, hala beyninde kalan hasarla mücadele ettiği bilgisi yer almıştı. Bilinci kapalı bir biçimde Los Angeles’taki evinde bulunduktan sonra hastaneye kaldırıldığını ifade eden Lovato, belgeselde, doktorlarının ölüme çok yaklaştığını söylediğini aktarıyordu.

REHABİLİTASYONA GİRDİ

Meşhur şarkıcı, daha önce de yeme bozukluğu ve uyuşturcu bağımlılığıyla mücadele etmek için uzun süre rehabilitasyon merkezinde kalmıştı. Lovato, rehebilitasyon dönemini de 2012 senesinde yayınlanan ‘Stay Strong’ belgeselinde anlatmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.