Demi Lovato Kilolarıyla Büyük Beğeni Topladı

Instagram'da paylaştığı selülitli fotoğrafının altına ''En büyük korkum, bedenim. Artık kendi yargılarımla yaşayacağım.'' notunu düşerek paylaşan ünlü şarkıcı Demi Lovato 10 saat içinde 6 milyon beğeni alarak beklemediği bir beğeni sayısıyla karşılaştı.

Instagram’da 73,6 milyon takipçisi olan ünlü şarkıcı Demi Lovato son Instagram paylaşımıyla sosyal medyayı salladı. Filtreli fotoğrafların havada uçuştuğu Instagram’da sıfır filtre ile bikinili fotoğrafını paylaşan Lovato, paylaşımın altına şu notu düştü: “Bu benim en büyük korkum. Editlenmemiş, üzerinde düzeltme yapılmamış bikinili bir fotoğrafım. Bedenim yüzünden mahcup edilmekten gerçekten çok yoruldum”


Demi Lovato

EVET, BİKİNİLİ FOTOĞRAFLARIM FİLTRELİ VE BUNDAN NEFRET EDİYORUM!

Demi Lovato, daha önce paylaştığı bikinili fotoğraflarının  filtreli olduğunu ve bu durumdan nefret ettiğini yazdı. Doğallıktan yana olduğunu ve artık hayatını başkalarının yargılarına göre değil kendi yargılarına göre yaşamak istediğini söyleyen ünlü şarkıcıya 10 saat içinde milyonlarca beğeni geldi.

Birçok takipçisinin de kendisine selülitli ve filtresiz fotoğrafını gönderdiğini söyleyen Lovato, bu fotoğraflardan bazılarını Instagram hikayesinde paylaşarak yeni bir akım başlatmış oldu. İlerleyen günlerde ünlülerden filtresiz bikinili pozların gelmesi bekleniyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı