Demet’ten Hadiseye Kavgada Söylenmeyecek Söz

Önceki akşam Rumelihisarı'nda görüntülenen Demet Akalın, kendisine sorulan Hadise'nin Harbiye konserinde söylediği ''Mekanın sahibi geri geldi'' sözlerine cevap olarak ''Mekanın sahibi olsa ne olur? Koca yok, yalnız uyuyor'' dedi. Olay açıklama sonrası Hadise'nin cevabı merak ediliyor.

Geçtiğimiz akşam Rumelihisarı’nda bir mekanın çıkışında görüntülenen Demet Akalın,basın mensuplarıyla sohbet etti. Keyifli olduğu görülen Demet Akalın’a Hadise’yle alakalı bir de soru soruldu. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserinde, ”Mekanın sahibi geri geldi” diyerek diğer şarkıcıları ikinci plana iten Hadise’nin bu sözleri Demet Akalın’a soruldu.

MEKANIN SAHİBİ OLSA NE OLUR? KOCA YOK, YALNIZ UYUYOR

Sanat camiasında açık sözlülüğü ile tanınan Demet Akalın, basın mensuplarının kendisine yönelttiği soru üzerine, ”Mekanın sahibi olsa ne olur? Koca yok, yalnız uyuyor” cevabını verdi. Yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyen Akalın, daha sonra basın mensuplarıyla vedalaşarak mekandan ayrıldı.

Polemik yaratacak bu açıklamalar magazin dünyasında hemen yankı buldu. Demet Akalın’ın bu sözlerinden sonra Hadise’nin konuyla alakal ne cevap vereceği ise merakla bekleniyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı