Demet Şener Bebek Mi Bekliyor?

Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinin bitmesinin ardından yeni bir sayfa açarak Cenk Küpeli ile dünya evine girmişti. Demet Şener çocuk mu bekliyor?

Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinin bitmesinin ardından yeni bir sayfa açarak Cenk Küpeli ile dünya evine girmişti. Yıllarca eski eşi İbrahim Kutluay ile olan evliliği ile gündemden düşmeyen güzel mankenin İbrahim Kutluay’dan bir erkek bir kız çocuğu bulunuyor. İbrahim Kutluay ile olaylı boşanma sürecinin ardından yeni bir sayfa açan Demet Şener, Cenk Küpeli ile dünya evine girdi. Eşi ile ticarete atıldıklarını belirten Demet Şener, “her şey çok güzel olacak” dedi.

DEMET ŞENER HAMİLE Mİ?

Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen ile 2.Sayfa programına konuk olan eski ünlü manken Demet Şener, “her şey çok güzel olacak” dedi. Demet Şener’e çocuk isteyip istemediği sorulduğunda ise, “Hayırlısı neden olmasın?” şeklinde cevap verdi. Hayranları ise ünlü mankenin bu açıklamalarının ardından heyecanlandı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Şener’in hesaplarına adeta yorum yağıyor. Hamilelik ile ilgili kesin ifadeler kullanmaktan kaçınan Şener’in detay verip vermeyeceği şimdiden merak konusu oldu.

DEMET ŞENER İLE DEMET AKALIN BİRBİRİNE GİRMİŞTİ

ibrahim Kutluay, Demet Akalın ile olan ilişkisini bitirerek Demet Şener ile evlenince yıllarca süren bir gerginlik yaşanmıştı. Demet Şener, İbrahim Kutluay tarafından aldatılınca, Demet Akalın sosyal medya üzerinden Şener’e gönderme yapmıştı. Demet Şener bu üçgenden çıkarak yeni bir başlangıç yaptı ve Cenk Küpeli ile evlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı